PUBG Lite oynanabilir halde mi?

183206

Megapat
Makaleler
1
En son oyunda bir sürü bot vardı. Öldürdüklerimin çoğu bottu. Hala öyle mi? Oynayacak oyun bulamadığımdan hiç sevmediğim PUBG'yi oynamayı düşünüyorum.
PUBG Mobile ile karıştırmayın ama, PUBG Lite'dan bahsediyorum.

En son oyunda bir sürü bot vardı. Öldürdüklerimin çoğu bottu. Hala öyle mi? Oynayacak oyun bulamadığımdan hiç sevmediğim PUBG'yi oynamayı düşünüyorum.
Sakın öyle bi hata yapma şu an hilesiz oyuncu yok

Kendi arkadaşlarımdan biliyorum tamamen hile dolu. Hile olmayan arkadaşımla oynuyorum bazen 2. falan oluyorum ama ölenlerin hile olup olmadığını da bilemiyoruz tabi. Keyif, muhabbet için oynanır arkadaşın varsa fakat tek isen hiç bulaşma.

Arada girilebilir ama oyunda aşırı derece hile var, sabrını bezdirebilir. Daha çok 10:00 - 21:00 arası pek bot olmuyor, o saatlerde daha çok rekabet edebilirsin. Diğer saatlerde ise daha fazla bot oluyor. Şuan için önü açık bir oyun değil, yaklaşık 1,5 yıldır güncelleme almıyor. O yüzden pek geleceği yok, has kitlesi oynamaya devam ediyor. Eğer bu çukura girmediysen, girmemen daha yararına olur. Arkadaşlarla eğlence, muhabbet etmek için oynanabilir tabii.

Açıkçası aşağıdaki yorumlara katılıyorum. Eklemek istediğim olarak genelde ilk 10'a rahat bir şekilde giriyorum hatta ilk 7 bile diyebilirim ama sonrası gerçekten zorlaşıyor.

Ben 1-2 defa hile gördüm onlarda 4v4 de idi oyunda rank sistemi olmadığı için profesyonel oyuncular ile yeni başlayanlar çok karşılaşıyor yeni başlayan direk ölüyor tek başına oynanmaz ama arkadaşların ile oynanabilir. Ve yine rank sistemi olmadığı için kendimi boşa oynuyormuş gibi hissediyorum ben seni bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı