PUBG Lite oynanabilir halde mi?

En son oyunda bir sürü bot vardı. Öldürdüklerimin çoğu bottu. Hala öyle mi? Oynayacak oyun bulamadığımdan hiç sevmediğim PUBG'yi oynamayı düşünüyorum.
PUBG Mobile ile karıştırmayın ama, PUBG Lite'dan bahsediyorum.
Ben pubg lite tavsiye etmem onun yerine cs go ve ya valorant oyna daha iyi

En son oyunda bir sürü bot vardı. Öldürdüklerimin çoğu bottu. Hala öyle mi? Oynayacak oyun bulamadığımdan hiç sevmediğim PUBG'yi oynamayı düşünüyorum.
PUBG Mobile ile karıştırmayın ama, PUBG Lite'dan bahsediyorum.

Bot azalmış da olsa hile fazla cidden hocam arkadaşlarınızla girmeyeceğiniz sürece pek eğlenmeniz mümkün değil gibi.

Oyun TR'de başladıktan 1,2 ay sonra arkadaşlarla PUBG Mobile emülatörden PUBG Lite'a geçtik. İlk yıl buglar vs biraz uğraştırdı ama hile hiç yoktu. Nisan 2020 de oyuna güncellemeyi kestiler. 2020'nin başından beri hile vardı, ama raporlayınca ban yiyorlardı. Biz de bir umut klip ala ala raporlarık ki belki düzelir. Ama son bir iki aydır oyundan nafir adam banlıyorlar, hileciler de azıttı tabii. Adam loot yapmayı veceremiyor ama nereden kafayı çıkarsam HS yiyorum. Hesabım 100 Level, zaten fazla artmıyor, 800 çiken medal var, solo da 5.60 ölüm öldürme oranım var, Duo 4, squat da 2.80. Ama akıl sağlığım için bu oyunu bırakmaya karar verdim, çok eğlendiğim zamanlar olmasına rağmen yapacağım bunu. Sen bu batağa girmediysen hiç bulaşma. Steam PUBG oynamaya başladım, Lite'dan gelen tecrübemle diğer oyuncularla aramdaki mesafeyi kapatabilirsem oynarım, yoksa salacağım onu da.

Lite'in hızlı oyun yapısı güzel ben hala oynuyorum hile şu ana kadar açık şekilde gördüklerim nadir hızlı koşma zıplama falan ama wall da olabilir aim de bot sayısı yüksek 15 ile 22 arası oyuncu sayısı fazla Steam PUBG'den zevkli oynaması mobil ı katmiyorum kolsuz oyunu eğer bu oyuna güncelleme gelirse süper olur ya da hile işine çözüm bulurlarsa Steam PUBG'yi geçer normal PUBG bende var oynamıyorum bu daha zevkli geliyor bana.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı