PUBG Mobile Bölge/Ülke nasıl değiştirilir?

CİLLE

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PUBG Mobile'de bölgemi nasıl değiştirebilirim? Değiştir diyorum ülke Türkiye olarak gözüküyor ama değiştirmem için hiçbir seçenek yok. Nasıl yapacağım? Bilenler yardım edebilir mi?

Arkadaşlar PUBG Mobile'de bölgemi nasıl değiştirebilirim? Değiştir diyorum ülke Türkiye olarak gözüküyor ama değiştirmem için hiçbir seçenek yok. Nasıl yapacağım? Bilenler yardım edebilir mi?

Ülke değiştirmek için VPN programı ile oyuna giriş yapıp hızlıca ayarlara girip ilk sayfanın en altında bulunan değiştir butonuna tıkladığında bağlandığın yere göre konum çıkması lazım. Onun bir altında ya da üstünde ise oyunda sunucu değiştirme yeri var dikkat edin hocam.

Bölge mi? Ülke mi?

Yani mesela Türkiye'ya başka bir ülke yapacağım.
Ülke değiştirmek için VPN programı ile oyuna giriş yapıp hızlıca ayarlara girip ilk sayfanın en altında bulunan değiştir butonuna tıkladığında bağlandığın yere göre konum çıkması lazım. Onun bir altında ya da üstünde ise oyunda sunucu değiştirme yeri var dikkat edin hocam.

Herhangi bir VPN programı önerir misiniz?

Android kullandığım için secure VPN ve solo VPN'den başka öneremeyeceğim. VPN açıp kapatırken oyunda olmayın aksi takdirde veri değişiminden kaynaklı ban yiyebilirsiniz.

Şimdi hocam ben programı indirdim connect diye bir seçenek çıktı ona bastıktan sonra oyuna girip bölgemi değiştireceğim değil mi?

Pubg mobil oynuyorum ulke bolge turkiyeydi degistirip almanya yaptim 60 gun gecti simdi turkiye yapmak istiyorum ama ulke bolge degistirme yeri gozukmuyor vpn yukleyip girdim yine gozukmedi nae yapa bilirim ulkemi nasil turkiye yapa bilirim

Geri
Yukarı