PUBG Mobile dürbün açınca takılması

Mehmet ozberk

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Yenı bir Y7 2019 aldım ama durbun actıgımda nişan alamayacak kadar kasıyor. Garantiye gondermeli miyim yoksa halledilebilir bir sorun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Yenı bir Y7 2019 aldım ama durbun actıgımda nişan alamayacak kadar kasıyor. Garantiye gondermeli miyim yoksa halledilebilir bir sorun mu?
Bu sorun PUBG Mobile ile alakalı olabilir. Farklı oyunlarda da bu sorunla karşılaştıysanız iade edin. Sıfır telefonu garantiye yollamak saçma olur iade etmek varken.
Bu sorun PUBG Mobile ile alakalı olabilir. Farklı oyunlarda da bu sorunla karşılaştıysanız iade edin. Sıfır telefonu garantiye yollamak saçma olur iade etmek varken.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Garantiyle veya sonradan halledilebilecek bir durum değil. Telefon, PUBG Mobile için biraz zayıf kalıyor genel olarak. Amacınız bu oyunu oynamak ise; telefonu iade etmeye bakın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı