PUBG Mobile emülatör Beta oluyor

Merhaba PUBG Mobile GameLoop emületörü silip yüklemiştim emületör beta değildi. Normal emületördü. Silip yükledikten sonra GameLoop 7.1 beta oldu. Öyle yazıyordu ve beta olduğu için oyunumda sürekli takılmalar oluyor. Sistemim iyi değil ama idare ediyordum. Şu an aşırı takılmalar ve kasmalar oluyor ve PUBG Mobile her yerden sildim.

Denetim Masası temp olduğu yer yerel disk D biçimlendirdim. Oyunu tekrar indirdim kendi sitesinden ama yine emületör 7.1 beta oldu. Düzeltemiyorum. Kaç kere silip yüklediysem hep 7.1 beta oluyor. Oyunu indirdiğim link: PUBG ve CODM İçin Bilgisayarda Android Emülatörü - GameLoop ve farklı yerlerden de indirmeme rağmen hep 7.1 beta oldu. Lütfen yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    19,3 KB · Görüntüleme: 235
Şu an kullandığını Beta'nın eski bir sürümü. GameLoop 7.1 daha Beta'dan çıkmadı ancak yeni sürümü geldi sizin kullandığınız eski sürüm. Yenisini buradan indirebilirsiniz: File Download - GameLoop.Mobi

Sistemim iyi değil şöyle deyim normal GameLoop'ta 60 FPS olanda kasma yoktu sorunsuz oynuyordum ancak bu 7.1 betada sürekli takılmalar oluyor takılmalardan oynanmıyor yani sizin verdiğiniz linktekini indirirsem bu sorun ortadan kalkar mı yani o betamı veya betaysa normal 60 FPS olanın linkini atar mısınız?

Sistemim iyi değil şöyle deyim normal GameLoop'ta 60 FPS olanda kasma yoktu sorunsuz oynuyordum ancak bu 7.1 betada sürekli takılmalar oluyor takılmalardan oynanmıyor yani sizin verdiğiniz linktekini indirirsem bu sorun ortadan kalkar mı yani o betamı veya betaysa normal 60 FPS olanın linkini atar mısınız?
evet o da beta istersen indirip bi dene ben şuan oyunu oynamadığım için bişey söyleyemiyecem. 60 fps olanı : Download version PUBG Mobile (China, Korea, Việt nam...) on PC & Mobile global seçip indirebilirsiniz.

Evet o da beta istersen indirip bir dene ben şu an oyunu oynamadığım için bir şey söyleyemiyeceğim. 60 FPS olanı: Download version PUBG Mobile (China, Korea, Việt nam...) on PC & Mobile global seçip indirebilirsiniz.

Teşekkür ederim ilk attığın linki indirip deneyeceğim kasma veya vb sorun olursa yazarım çok teşekkürler.
Evet o da beta istersen indirip bir dene ben şu an oyunu oynamadığım için bir şey söyleyemiyeceğim. 60 FPS olanı: Download version PUBG Mobile (China, Korea, Việt nam...) on PC & Mobile global seçip indirebilirsiniz.

Abi bu beta kasıyor ya bana beta olmayan sürümünü atar mısın aşırı takılmalar oluyor.

Son düzenleme:
evet o da beta istersen indirip bi dene ben şuan oyunu oynamadığım için bişey söyleyemiyecem. 60 fps olanı : Download version PUBG Mobile (China, Korea, Việt nam...) on PC & Mobile global seçip indirebilirsiniz.
abi onu indirdim yine turuncu emülatör çıkıyor beta olan ve o emülatörde ayarlar sekmesı alta alma oyunu kapatma kısımı çalışmıyor ve pubg yazınca başka oyun çıkıyor vee hiçbir oyunda yğklenmiyor eski gameloop lar nerede bütünn eski gameloopları indirmek için tıklıyorum ama sürekli o turuncu olan yeni beta geameloop çıkıyor bana eski beta gameloop lazım
abi onu indirdim yine turuncu emülatör çıkıyor beta olan ve o emülatörde ayarlar sekmesı alta alma oyunu kapatma kısımı çalışmıyor ve pubg yazınca başka oyun çıkıyor vee hiçbir oyunda yğklenmiyor eski gameloop lar nerede bütünn eski gameloopları indirmek için tıklıyorum ama sürekli o turuncu olan yeni beta geameloop çıkıyor bana eski beta gameloop lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı