PUBG Mobile Emülatör Kasma Sorunu

hsnc35

Decapat
PUBG Mobile bilgisayardan oynuyorum ama oyun kasıyor. Laptopta pil ayarlarını yüksek performansa alıyorum 50-60 FPS veriyor ama bir süre sonra aniden 10 FPS'e düşüyor. Ayarlar düşükte kare hızı aşırıda ama kasıyor. Yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tartışmaya girmek için muhatap olduğunu anladım ve bir şey demiyorum haklısın.

Tartışma gibi bir amacım yok ben şuan oyuna girip oynayabiliyorum. Ve şuan oyunayabildiğim bir oyuna birsi o oyun çıkmadı diyor. Bende olması gerekini söylerim tabii.
jgN3JG.png

Şu anda VPN vs. olmadan oynamıyorsunuz. Arkadaşınız bahsettiği durumda oyun diğer ülkelere çıkmadan oynayamadığını belirtmiş. Bu durumda da BETA veya DEMO gibi birşey sayılır. Tam çıktı demek için her yerden erişime açık olması gerekir mantıken düşünürsek.

pubg lite bende vpn ile denedim bu hatayı aldım
370504

Emülatör kullanıyorsan BIOS'ta sanallaştırma özelliğini kontrol et açık olduğundan emin ol.
açık
Sisteminizin özellikleri nedir?
Ki zaten adı üstünde Emulator üzerinden oynuyorsunuz, beklediğiniz performansı alamamanız normal.
3GB RAM 2GB EKRAN KARTI NVİDA GT320M 2.13GHZ 4 ÇEKİRDEK 64BİT

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı