PUBG Mobile Emülatörde Mining Virüsü mü Var?

Alfirk

Kilopat
Normalde Mobil Emülatörü bırakmıştım uzun süredir girmiyorum. PUBG ve PUBG Lite oynuyorum.
Fakat arkadaşlar yakınlar telefondan oynuyor ben de onları yalnız bırakmamak için tekrar indirmek istiyorum ama bu Mobil Emülatörü virüs içeriyormuş doğru mudur?
Böyle işlemcinin ekran kartının boşta bile yük altında çalışmasına sebep olan virüs içeriyormuş doğru mu yani virüs var mı?

Orijinal ve kendi sitesinden indirilen emulatör ise yok temizdir. Antivirüs yazılımları orijinale de bazen tepki verebiliyor belirli adreslere bağlandığından. Neticede online oyun illa bir sunucuya bağlanacak.
Hocam peki orijinal sitesi hangisi? Bir sürü var hangisinden indireceğim bilemedim.

Mobile Emulator de mining virüsü mevcut rezalet bir emulator zaten rehber için incelemiştim bilgisayarı başlatır başlatmaz arka planda emulator e ait bir .exe dosyası çalışmaya başlıyor işlemlerden zaten takip edebilirsiniz.

Evet kendileri inkar etsede var ki internete bu şekilde acılan cok konu bula bilirsin yabanci forumlarda özelikle.
Mobile Emulator de mining virüsü mevcut rezalet bir emulator zaten rehber için incelemiştim bilgisayarı başlatır başlatmaz arka planda emulator e ait bir .exe dosyası çalışmaya başlıyor işlemlerden zaten takip edebilirsiniz.
Teşekkürler arkadaşlar zaten bir türlü ısınamadım ve kaldırdım PC PUBG oynuyorum. Peki bilgisayara temiz kurulum format atmama gerek var mı?

Teşekkürler arkadaşlar zaten bir türlü ısınamadım ve kaldırdım PC PUBG oynuyorum. Peki bilgisayara temiz kurulum format atmama gerek var mı?
Gerek yok Adwcleaner ve Kaspersky indir, Tarat Bilgisayarını zaten onlar varsa temizler ama içim rahat etmez diyorsan ozaman format atarsın sana kalmiş orası.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı