PUBG Mobile Emulator Düşük Performans Sorunu

Froggg

Hectopat
Mobil PUBG Emülatörde en yüksekte 30-40 arası FPS alıyorum. En düşüğe aldığımda ise en fazla 5 10 FPS artıyor ve CPU kullanımı %90'dan aşağı düşmüyor. Yardımcı olur musunuz?
  • 8 GB RAM
  • Nvidia 840M 2 GB
  • i5 5200U 2.20 GHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Emülatör ayarlarının görüntüsü paylaşır mısınız?
Bbu hesapta benim kullandığım yazım yanlışından dolayı yazamadım, buradan gönderiyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız1.png
    Adsız1.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 703
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    4,8 KB · Görüntüleme: 642
  • Adsız.png
    Adsız.png
    6,5 KB · Görüntüleme: 576
720 P olarak değiştir. Akıcı olarak değiştir. Directx + olarak değiştir. Oyun içinde ayarlar kısmından grafk ayarlarını akıcı yap, altındaki ayarı aşırı yap oyunu kapat tekrar aç sonucu yaz :)

Mobil PUBG Emülatörde en yüksekte 30-40 arası FPS alıyorum. En düşüğe aldığımda ise en fazla 5 10 FPS artıyor ve CPU kullanımı %90'dan aşağı düşmüyor. Yardımcı olur musunuz?
  • 8 GB RAM
  • Nvidia 840M 2 GB
  • i5 5200U 2.20 GHz
En fazla 60 fps destekliyor oyun zaten 60 fps almak içinde oyun ayarlarını kısmak yerine yükseltmelisin.

Tencent Gaming Buddy kullannıyorsan ve daha yüksek fps almak istiyorsan Phoenix OS'a geç derim.
Fps hemen hemen 2 katına kadar artıyor.Fakat onu da kurmak biraz uğraştırmayı gerektiriyor.Mesela sen şimdi Tencent Gaming Buddy'de düşük ayarlarda 30 fps alıyor iken Phoenix'de yüksek ayarlarda 40 fps alırsın .Bi youtubedan izle derim :) (performansını)

Tencent Gaming Buddy kullannıyorsan ve daha yüksek fps almak istiyorsan Phoenix OS'a geç derim.
Fps hemen hemen 2 katına kadar artıyor.Fakat onu da kurmak biraz uğraştırmayı gerektiriyor.Mesela sen şimdi Tencent Gaming Buddy'de düşük ayarlarda 30 fps alıyor iken Phoenix'de yüksek ayarlarda 40 fps alırsın .Bence en azından youtubedan videolarını seyret :)
Bu bahsettiğin emülatör telefondan oynayanlarla eşleştiriyor olabilir.

720 P olarak değiştir. Akıcı olarak değiştir. Directx + olarak değiştir. Oyun içinde ayarlar kısmından grafk ayarlarını akıcı yap, altındaki ayarı aşırı yap oyunu kapat tekrar aç sonucu yaz :)

Yaptım ama 25-30 FPS alıyorum. Başka emulator kullansam fps farkı olurmu ? ne önerirsiniz ?

Oyuna girerken "Emülatör Saptandı" hatasını veriyor dostum :)
O zaman bende deneyeyim bu emülatörü. Mobildekilere haksızlık olmasın diye kendi emülatörünü kullanıyorum :)
Yaptım ama 25-30 FPS alıyorum. Başka emulator kullansam fps farkı olrmu ? ne önerirsiniz ?
Oyun içi ayarlardan grafik ayarlarının ekran görüntüsünü atar mısın?
Senin PC benimkinden kat kat iyi ben senden fazla FPS alıyorum bir terslik olmalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı