PUBG Mobile gibi oyunlarda 40 FPS almak ne kadar iyi?

İşletim sistemi
Android
Sabit ise güzel ama sabit değil ise güzel diyemem.

Sabit FPS'i yüksek FPS'e tercih ederim.
Sabit 30 FPS > sabit olmayan 60 FPS.

Ayrıca jiroskobunuz varsa da bir şeyler fark eder çünkü jiroskobun avantajı büyük.
Hahaha; sabit 30 FPS > sabit olmayan 60 FPS mi? Sonuç olarak 30’dan yukarı bütün seviyeler daha iyi zaten. 40-60 arası değişen değerler bile sabit 30’a göre çok daha akıcı gözükür.

Ben sabit olmayan 40 FPS alıyordum telefonumda, 12-13 dakika sonra 30 FPS'lere düşüyordu. Telefon soğutucu fan ile bu sorunu yüzde 80 çözdüm ortalama 35 dakika süren oyunda yalnızca 4-5 dakika kadar FPS düşüşleri yaşıyorum onun dışında Full 40.

Bu arada telefon Oppo Reno 3

Hahaha; sabit 30 FPS > sabit olmayan 60 FPS mi? Sonuç olarak 30'dan yukarı bütün seviyeler daha iyi zaten. 40-60 arası değişen değerler bile sabit 30'a göre çok daha akıcı gözükür.

Arkadaş anlık droplardan bahsetmiş herhalde haklı bu konuda PvP anında drop yemek dezavantaj.

Arkadaş anlık droplardan bahsetmiş herhalde haklı bu konuda PvP anında drop yemek dezavantaj.
30 üstüyse zaten yediğin droplar bile 30dan yüksek bir seviyede oluyor. Daha iyisi varken sabit 30 FPS oynamanın mantıklı bir sebebi yok. Her türlü daha kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı