Çözüldü PUBG Mobile grafik kaynak paketi indirme kısımı acılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

malwares

Hectopat
Makaleler
2
GameLoop üzerinden PUBG Mobile oynuyorum oyunu indirdikten sonra girerken sorar ya hani HD kaynak paketi mi normal kaynak paketi mi? Ben de sormadan normal paketi indiriyor. Sistemim iyi, sorun ondan değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
GameLoop üzerinden PUBG Mobile oynuyorum oyunu indirdikten sonra girerken sorar ya hani HD kaynak paketi mi normal kaynak paketi mi? Ben de sormadan normal paketi indiriyor. Sistemim iyi, sorun ondan değil.
Sistemin iyi olduğu için otomatik olarak HD moduna geçiyorsun. Bu sorun değil. Sorun HD grafiklerin tam olarak inidirilmemesinden kaynaklanıyor.

Gameloop ben de kullanıyorum yayıncı olduğum için. Güncelleme geldiğinde eskinin üzerine kurmak yerine, eski PUBG oyununu kaldırmanı kaldırdıktan sonra tekrar indirip kurmanı tavsiye ediyorum. Şuan ben yeni gelen güncelleme ile öyle yaptım. Her hangi bir sorun görmüyorum.

Sistemin iyi olduğu için otomatik olarak HD moduna geçiyorsun. Bu sorun değil. Sorun HD grafiklerin tam olarak inidirilmemesinden kaynaklanıyor.

GameLoop ben de kullanıyorum yayıncı olduğum için. Güncelleme geldiğinde eskinin üzerine kurmak yerine, eski PUBG oyununu kaldırmanı kaldırdıktan sonra tekrar indirip kurmanı tavsiye ediyorum. Şu an ben yeni gelen güncelleme ile öyle yaptım. Herhangi bir sorun görmüyorum.

Bende seçme imkanı vermiyor oyunu kaldırdım en temiz şekilde yine aynısı oluyor çözümü yok mudur?
Cevap verir misiniz?

Son düzenleme:
Kaldırma adımı;
2022-05-14_18-32-04.png

Bu işlem bittikten sonra tekrar kurulum ve tüm güncellemeleri aldıktan sonrası
2022-05-14_18-35-21.png

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı