PUBG Mobile hesabım çalındı

UserHakan

Femtopat
Arkadaşlar benim Facebook'a bağlı PUBG Mobile hesabım var idi ama birisi hesaba girip Twitter'ına bağlamış ekstradan da gmail'ine ve anlamadığım şekilde ikimiz de oyuna girebiliyoruz benim ne yapmam gerek? Bağlı hesapları kaldır dediğimde bu sosyal medya hesabının bağlanması uzun sürmemiştir ya bir de emeğimle kastım hep.

ivandrag0

Femtopat
Yer
Maslak
Arkadaşlar benim Facebook'a bağlı PUBG Mobile hesabım var idi ama birisi hesaba girip Twitter'ına bağlamış ekstradan da gmail'ine ve anlamadığım şekilde ikimiz de oyuna girebiliyoruz benim ne yapmam gerek? Bağlı hesapları kaldır dediğimde bu sosyal medya hesabının bağlanması uzun sürmemiştir ya bir de emeğimle kastım hep.
İnstagram:ens_cukur61 oradan yazarsan yardımcı olabilrim.

ArdaXPE

Picopat
İstersen Tencent Games'e bir e-posta at belki yardım ederler. O kadar üzülmene gerek yok oyun sonuçta.

Radian

Centipat
Makaleler
1
Yer
Derin Devlet

ivandrag0

Femtopat
Yer
Maslak
Neden buradan yazmıyorsun? Başkaları da bilgilenir.
Doğru ama biraz karışık da yazıyım neyse :)
İlk önce bu ne zaman bağlandı twitter falan ?

Yukarı