PUBG Mobile için ekran kartı önerisi

BoZKUrTQQ

Femtopat
Ekran kartı alacağım. Sistemim bunlar: 8 GB RAM, Intel Pentium CPU G860 3 GHz 3m, anakart ga - H61M - S2PV bunun yanına + ekran kartı alacağım ama Intel ekran kartı yerine AMD ekran kartı taksam zararlı olur mu? (PUBG Mobile kasmadan oynatan olursa sevinirim), bütçem 550 ama 650 700 zorlarım :)

Son düzenleyen: Moderatör:
S. A abi ekran kartı alacağım. Sistemim bunlar: 8 GB RAM, Intel Pentium CPU G860 3 GHz 3m, anakart ga - H61M - S2PV bunun yanına + ekran kartı alacağım ama Intel ekran kartı yerine AMD ekran kartı taksam zaralı olur mu?

Aleykümselam. İlk önce şunları söyleyeceğim Intel ekran kartı diye bir şey yoktur. Intel'in neredeyse tüm işlemilerinde bulunan dahili grafik birimi vardır. Bunlar da ekran kartı olarak geçmiyor. Ve bunları harici olarak takamazsın.

İkiiside kullanın zararı olmaz. Sana şunu tavsiye ediyorum. İşlemciyi de değiştirin. Xeon 1230 vb. işlemci almanız öneriyorum. Ekran kartı olarak RX 570 ya da üstü ekran kartları besleyebiliyor. Ekran kartı artı işlemci almanız iyi olur. ( Artı tuşu yok :D)

S. A abi ekran kartı alacağım. Sistemim bunlar: 8 GB RAM, Intel Pentium CPU G860 3 GHz 3m, anakart ga - H61M - S2PV bunun yanına + ekran kartı alacağım ama Intel ekran kartı yerine AMD ekran kartı taksam zaralı olur mu? (PUBG Mobile kasmadan oynatan olursa sevinirim), bütçem 550 ama 650 700 zorlarım :)
Gt 1030 en düşük ayarlarda çok rahat oynatır. O yata sıfır en mantıklı kart.

İkiiside kullanın zararı olmaz. Sana şunu tavsiye ediyorum. İşlemciyi de değiştirin. Xeon 1230 vb. işlemci almanız öneriyorum. Ekran kartı olarak RX 570ya da üstü ekran kartları besleyebiliyor. Ekran kartı artı işlemci almanız iyi olur. ( Artı tuşu yok :D)

Abi en ucuzu 1.700 ne yaptın bilgisayar alayım daha iyi :D

Geri
Yukarı