PUBG Mobile Lite için emülatör tavsiyesi

İşletim sistemi
Windows 10

464669

Decapat
Merhaba arkadaşlar. PUBG Mobile Lite oynamak istiyorum ama emulatör sıkıntısı yaşıyorum. BlueStacks 5 kasıyor, Nox sunucu hatası (Simulator-limit) veriyor. GameLoop sunucu hatası veriyor MEmu açılmıyor. Ne yapabilirim? Sadece BlueStacks ile oynayabiliyorum ama oyun kasıyor öyle de zevki çıkmıyor. Hani sistem de kasma yapabilecek bir sistem değil sistem gereksinimlerinin üstünde.
Sistemim:
  • Intel i5 3470 işlemci.
  • 8 GB RAM.
  • GT 730 ekran kartı.
  • 120 GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prime OS ya da bliss OS kurabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar. PUBG Mobile Lite oynamak istiyorum ama emulatör sıkıntısı yaşıyorum. BlueStacks 5 kasıyor, Nox sunucu hatası (Simulator-limit) veriyor. GameLoop sunucu hatası veriyor MEmu açılmıyor. Ne yapabilirim? Sadece BlueStacks ile oynayabiliyorum ama oyun kasıyor öyle de zevki çıkmıyor. Hani sistem de kasma yapabilecek bir sistem değil sistem gereksinimlerinin üstünde.
Sistemim:
  • Intel i5 3470 işlemci.
  • 8 GB RAM.
  • GT 730 ekran kartı.
  • 120 GB SSD.

Kendi Launcher'i var zaten Lite'ın.

Sistemim:
  • Intel i5 3470 işlemci.
  • 8 GB RAM.
  • GT 730 ekran kartı.
  • 120 GB SSD.

Kendi orijinal Emulator'u.

PUBG Lite Launcher. Kendi Launcher'i işte.

PUBG Mobile Lite. Hem zaten PUBG Lite artık indirilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı