PUBG Mobile neden bu kadar seviliyor?

Daha fazla  
Telefondan oynayanlara lafım yok.
Ama bir insan neden PUBG Mobile'i PC'den oynar?
Para desen Lite çıktı.
Sistem dersen Lite her bilgisayarı kaldıracak şekilde tasarlandı.
Ama hala PC'de PUBG Mobile oynayanlar var.
Eskiden PC'de PUBG Mobile oynardım.
Ama Lite çıktı.
Bugün girdim.
Hiçbir zevk vermiyor.
Neden oynuyorsunuz ki PUBG Mobile'i PC'de?

Lite, Nisan/2020'den beri güncelleme almıyor. Steam PUBG ve PUBG Mobile'da olan hiçbir yenilik PUBG Lite'de bulunmuyor. Hile sistemi de güncel değil. Yakında kapanırsa şaşırmam.

Türkiye de özellikle telefon oyunlarını oynayan yaş yelpazesi ve kişi sayısı PC ye göre çok daha fazla 40 50 yaşındaki amcalar PC ile alakası olmayan bir çok kız yine yukarıdaki arkadaşın dediği gibi iyi bir PC almaya durumu olmayan insanlar ve PUBG Mobilenin basit eğlenceli ve bedava olması en büyük etkenler. Bir çok insan arkadaşlarıyla sesli şekilde oynayıp eğlenceli vakit geçirdiği için tercih ediyor bana kalırsa ki bende fikrimi söyleyecek olursam düz PUBG yerine mobileyi tercih ederim çünkü çevrem hep mobile oynuyor :))

PUBG Lite Nisan ayında geliştiriciler oyunu geliştirmeyi bıraktı. PUBG Mobile ise sürekli kendini güncelleyen PC PUBG'ye göre kat ve kat hızlı gelişip yenilik sunulan bir oyun. Senin asıl sorunun cevabını da şöyle düşünüyorum. PC PUBG oynaması çok zor emek istiyor. PUBG Lite ise nispeten kolay ama yine zor. Adam bu ikisini de oynayamayınca aim alması çok kolay bir oyun olan PUBG Mobile çıkıyor. Benim de gıcık gittiğim nokta burası adam mobile oyun oynuyor PC'de veya mobilde fark etmeksizin ben oyuncuyum diye dolaşıyor. Sonuçta oyunun ayarlar kısmında aim yardımı diye bir ayar var.

Telefondan oynayanlara lafım yok.
Ama bir insan neden PUBG Mobile'i PC'den oynar?
Para desen Lite çıktı.
Sistem dersen Lite her bilgisayarı kaldıracak şekilde tasarlandı.
Ama hala PC'de PUBG Mobile oynayanlar var.
Eskiden PC'de PUBG Mobile oynardım.
Ama Lite çıktı.
Bugün girdim.
Hiçbir zevk vermiyor.
Neden oynuyorsunuz ki PUBG Mobile'i PC'de?
Mobil oyunu PC'de oynayıp PC avantajıyla aradaki yetenek farkını telafi edip,kendilerini tatmin ediyor olabilirler.

İlk öncelikle PC versiyonu alacak durumu olmayanlar var hadi diyelim aldılar sistem yetmiyor hadi hepsi oldu oyunu oynaması zor gidiyor mobil indiriyor hem bedava hem gereksiniz aşırı fazla değil hem de kill veya Win alarak kendilerini tatmin ediyorlar.

Mobil oyunu PC'de oynayıp PC avantajıyla aradaki yetenek farkını telafi edip,kendilerini tatmin ediyor olabilirler.
Emülatordan oynayanlar birbirleriyle eşleşiyor. Eğer takımınızda tek bir kişi de bile emülator varsa ve telefondan oyuna giren biris varsa asla telefon kullanıcıları ile karşılaşmıyorsunuz. Bilmeden yorum yapmanın anlamı yok.

Geri
Yukarı