PUBG Mobile Takım hilesi

dogant

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Uzun zaman sonra PUBG mobile oynamak istedim ve rastgele bir takıma girdim. 4 kişilik takımın 2'si oyunun başında öldü, 2 kişi kaldık. Biraz dağınık oynadık ama oyun sonlarına doğru birleştik.

Ben 5 adam 9 kill aldı ama çoğunu nasıl aldığını görmedim. Oyun sonunda 2 kişiye karşı 2'miz kalmış iken beni 3 defa vurdular ama canım neredeyse hiç azalmadı. Sonra bana sıkan adamları takım arkadaşım vurup öldürdü, oyunu kazandık.

Acaba adamda hile mi vardı diyorum. 3 defa vurulmama rağmen canım nasıl azalmadı anlamadım. Böyle bir hile var mı?

Büyük ihtimalle hile kullanıyor, zaten PUBG Mobile ile hangi kelimeyi kurarsanız kurun anlam kazanıyor. Örneğin arap Mobile, hile Mobile :)
Eskisine göre bayağı azalmış ama hile :) Takım arkadaşım dışında bir gariplik görmedim.

Hile kullansa kendine kullanabilir bence. Seni etkiler mi bilemedim. Acaba seni vuran kişi yeleğe, kaska veya tavaya gelmiş olabilir mi? Çünkü bazen benim başıma da geliyor ve can yerine yelekten yiyor bu durumlarda.

Eskisine göre bayağı azalmış ama hile :) takım arkadaşım dışında bir gariplik görmedim.
Eğer sunucuyu Avrupa yaparsan tabii az olur, eğer asya yapar isen daha fazla oluyor. Kesinlikle denememelisin :D.

Hile kullansa kendine kullanabilir bence. Seni etkiler mi bilemedim. Acaba seni vuran kişi yeleğe, kaska veya tavaya gelmiş olabilir mi? Çünkü bazen benim başıma da geliyor ve can yerine yelekten yiyor bu durumlarda.
Emin olamadım. Karakter ah, uh falan yaptı, kan efekti çıktı ama canım %10 kadar düştü. Vuranı da baya aradım ama bulamadım. Sanırım baya uzaktan atıyordu :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı