PUBG Mobile Takım hilesi

Emin olamadım. Karakter ah, uh falan yaptı, kan efekti çıktı ama canım %10 kadar düştü. Vuranı da baya aradım ama bulamadım. Sanırım baya uzaktan atıyordu :)
Oluyor ya öyle. Çok başıma geldi diyebilirim. Karakter "ah, oh, yeah" diyor ama can barı hiç azalmıyor:) Yelek yiyor sanırım bütün darbeyi. Bir de eğer seni vurduğu silah AR değil de UMP tarzı bir silahsa hasar zaten daha da düşük olur.

"oh yeah" dediği için sanırım benim karaktere bir şey olmuyor🤣
Leblebi sıkmış olabilir :)
VSS ile bezelye atmış olabilir:)

Ben kadın karakterle oynadığım için darbe geldiğinde daha panik bir sesle ah, oh diyor. İnsanı geriyor :)
Benimki de kadın:) Zaten araplar hemen "hello, hello skype skype" diyor gerizekalılar🤣

Arap arkadaşlar PUBG'ye ayrıldıkları zamanı Arap baharında harcasalar Orta Doğu bambaşka olurdu.
Türkiye'ye göç etmek varken bir de vatanlarını mı savunacaklar hocam sanki onlar:) Acaba göç yolunda mı oynuyorlar PUBG Mobile anlamadım ki🤣

Bizim Türklerin de pek farkı yok hocam oyun başlar başlamaz uçakta duyduğum laflar;
Türk var mı la türk?
Türk olan Milita'ya gelsin yardımlaşalım.

Hile diyalogları da şöyle;
Kanka sen aç adamların yerini söyle ben vurayım hile olduğun anlaşılmasın.
Veyahut guest ile girek, as hesaba ban yemeyek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı