PUBG Mobile videosunun izlenme sayısı düşük

Tanınmanız lazım. Diğer içerik üreticilerine nazaran izleyicilerin daha çok dikkatini çeken bir video yapman lazım. 1-2 tane video çok izlensin gerisi gelir. rneğin 2000 aboneye ulaş. Güzel video yapıyorsan diğer videolarına insanlar göz atmaya başlar.

O işler öyle kolay olmuyor, bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Emek var güzel video like attım kral.

Herkes tanınarak başlamaz. Videoların başlıklarını ilgi çekici bir şeyler yapın. Serinize devam edin. Videoların kalitesine önem verin. Sonuçta şu an PUBG Mobile videosu çeken kişiler hem iyi oynuyor, hem bilgisayarları çok iyi, hem arkadaş ortamları beğeniliyor. Ayrıca bu kişiler özel video editörleri tutuyor. Sizin de videolarınızın kaliteli ve eğlenceli olması önemli.

O işler öyle kolay olmuyor, bkz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonuz güzel olmuş ben de bir like attım. Ayrıca t-baseden Window'a Smoke atmayı biliyor musunuz?😀

Son düzenleme:
Sabır lazım öncelikle. Bir de YouTube'un reklam ücretleri oluyor az bir miktar ödeyerek videonuzu daha çok yayabilirsiniz. Reklam yoluyla herkes rahatlıkla görür. Açıklamaya hashtag koymayı da unutmayın. Aranınca direk karşılarına çıkma fırsatını kullanın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı