PUBG Mobile'den UC alınca hesap değişmiyor

Hasan26

Femtopat
Daha fazla  
PUBG Mobile oyun içi UC alacağım diğer Google Play hesabımda indirim var o hesaptan nasıl alacağım o indirim olan hesaba geçemiyorum diğer hesaptan satın alma çıkıyor nasıl diğer hesaba geçebilirim yardım eder misiniz?

Çünkü Google Play'daki hesabı değiştirmek yerine sadece PUBG hesabını değiştiriyorsunuz.
Google PLAY'i açın sağ üstteki resminize tıklayın.
Hesabınızdan çıkış yapıp indirim aldığınız hesap ile giriş yapın.
PUBG'yi açın satın alma sekmesinde ödeme yöntemlerinde yeni girdiğiniz hesap olacaktır.
Cevabın bu olması lazım.
Konuyu açan arkadaşın okuduğunu anlama sıkıntıları var. 15 kere yazdıktan sonra anlamıştır umarım.

Ya kardeşim dalgamı geçiyorsun Ayarlar>Kullanıcılar ve Hesaplar>Çıkmak istedigin hesap>Üç noktadan sil'e basacaksın. Hem anlamıyorsun hemde hakaret ediyorsun nasıl bir kafa bu? Raporluyorum umarım ceza alırsınız.

Dostum indirim olayını ben anladım ama buradakilerin anladığını sanmıyorum. Hesap değiştirme vs uğraşmana gerek yok. PUBG'nin kendi UC yükleme sitesinde logosu olan Oyunfor'da UC'ler oldukça uygun fiyatlı. 2 tane resmi firma var zaten, resmi sitelerden sorun yaşamazsın. 2'si arasında fiyatlarda oyunfor çok ciddi avantajlı. Resmi satıcıdan direk al hesap falan değiştirme.

Dostum indirim olayını ben anladım ama buradakilerin anladığını sanmıyorum. Hesap değiştirme vs uğraşmana gerek yok. PUBG'nin kendi UC yükleme sitesinde logosu olan Oyunfor'da UC'ler oldukça uygun fiyatlı. 2 tane resmi firma var zaten, resmi sitelerden sorun yaşamazsın. 2'si arasında fiyatlarda oyunfor çok ciddi avantajlı. Resmi satıcıdan direk al hesap falan değiştirme.
Ondan bahsetmiyor bize anlamadın demeden önce sen anla. Başka siteden indirimli almak istiyorum diye mi sormuş? Eğer bunu anlatıyorsa acilen bir Türkçe hocasından ders almalı.

Ondan bahsetmiyor bize anlamadın demeden önce sen anla. Başka siteden indirimli almak istiyorum diye mi sormuş? Eğer bunu anlatıyorsa acilen bir Türkçe hocasından ders almalı.

Adamın derdi ucuz UC almak, ödeme ekranındaki Google Play hesabındaki indirimi kullanmak istiyorsa ucuz ve sorunsuz UC almak için farklı bir yol önerilmesinde sakınca yoktur. Klasik soruna herkes odaklanmış, farklı çözüm getirmek için sizde çalışın hocaya giderek olmaz ama. :D Gitsin alsın işte görenler Oyunfor'dan, indirim indirimdir.

Geri
Yukarı