PUBG Mobile'in 2.6 milyar dolar kazanması

Mobil sektörde uzun süredir yer alan PUBG Mobile, bu yıllık kazancı ile CoD, FIFA ve Fortnite gibi oyunların yanında yer aldı. Sezonluk güncellemeleri, dönemsel yapılan etkinlikler oyunu sürekli bir şekilde oynanabilir kıldı. Bu sayede ise 1 Ocak - 14 Aralık arasında 2.6 milyar dolarlık bir gelir elde etti. Codemasters gibi köklü bir firmanın 1.2 milyar dolara satışının gerçekleşeceğini düşünürsek, bu rakam bir hayli yüksek oluyor.

1608100485287.png

Tabii mobil oyuncular bilmez oyunun eğlencesi, oyun içi yeni şeylere sahip olmakta olduğunu.
Anlamadım mobil oyuncular derken kimi kastettiniz? Bir oyunun eğlencesi benim için yeni şeylere sahip olmak değildir. Ben lig atlayarak veya arkadaşlarımla oynarak zevk alırım. O Valorant'ta sol üst tarafta terfi edildi yazısını görmek kadar iç açıcı bir şey yok benim için.

Oyun PUBG'likten çıktı. Mobil oyunlardan soğumamın sebebi P2W oyunlarına dönmeleri. Neymiş Royale Pass'mış neymiş bilmem ne Pass'mış.

İyi de bu Metin 2 değil ki kostüm almazsan daha az hasar vermiyorsun veya gücün yükselmiyor sadece görüntü. 2 yıldır oynarım 1 lira yatırmadım dünya kadar kostüm kaplama var oyun oynadıkça sana bir şeyler veriyor zaten maksat zevk.

İyi de bu Metin 2 değil ki kostüm almazsan daha az hasar vermiyorsun veya gücün yükselmiyor sadece görüntü. 2 yıldır oynarım 1 lira yatırmadım dünya kadar kostüm kaplama var oyun oynadıkça sana bir şeyler veriyor zaten maksat zevk
Pubg yi 2 yıldır oynuyorum 1 kuruş para yatırmadım. P2W oyunu değil. Ben rank kasıyorum eğleniyorum.

PUBG'yi her türlü sosyal mecrada, okuldaki çocukların ağzında, YouTube kanallarında, önünüze gelen her yerde gördüğünüz için normal.

PUBG Mobile pubglikten çıkıp karizmayı çizen, oyuna eğlence adı altında saçma kıyafetler getiren, para olmadan iyi bir çar dizilemiyen ve her türlü hack olan bir oyun oldu.

Bu yüzden 7'den 70E herkes oynuyor.

Oyun kısacası leşe döndü.

Oyun PUBG'likten çıktı. Mobil oyunlardan soğumamın sebebi P2W oyunlarına dönmeleri. Neymiş Royale Pass'mış neymiş bilmem ne Pass'mış.

P2W degilki bir şey bilmiyorsun bari yazma neresi P2W açıklar mısın oyunda silah desenleri araba desenleri ve kıyafetlerin oyuna hiçbir faydası yok tabii açık renk bir şey giyip çimenlerde falan yatmıyorsabu PUBG Mobile için değil PUBG içinde geçerli o yüzden bilmediğiniz şeyleri kötülemeyin.

Oyun para ile skin vb. veriyor. Silahları sen loot ediyorsun. Fakat yine hak etmiyor bu değeri.

P2W degilki bir şey bilmiyorsun bari yazma neresi P2W açıklar mısın oyunda silah desenleri araba desenleri ve kıyafetlerin oyuna hiçbir faydası yok tabii açık renk bir şey giyip çimenlerde falan yatmıyorsabu PUBG Mobile için değil PUBG içinde geçerli o yüzden bilmediğiniz şeyleri kötülemeyin.

Bütün mesajları okumadan linçlemeyin artık. Herkes yok şöyle değil yok böyle değil. Hemen linç atacağınıza adam gibi okuyun da öyle yazın yazacağınızı. Direk bir mesajı görüp cevap veriyorsunuz. Hiç okumak yok direk linç.

Bütün mesajları okumadan linçlemeyin artık. Herkes yok şöyle değil yok böyle değil. Hemen linç atacağınıza adam gibi okuyun da öyle yazın yazacağınızı. Direk bir mesajı görüp cevap veriyorsunuz. Hiç okumak yok direk linç.
Bence senin okumanda bir sorun var. Royale pass demişsin fakat Pubg'de royale pass ile silah vs. almıyorsun. Ha belki farklı oyun için diyorsun onun yeri bu konu değil. Burada Pubg konuşuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı