PUBG Mobile'in ne kadar ömrü kaldı?

Arda 2006

Hectopat
Daha fazla  
Bu oyun kaç sene daha aktif oynanır. Ben yaklaşık 1 veya 1.5 sene önce yeni çıktığı zamanlarda oynuyordum. İnşallah Air 4 almak istiyorum royal Pass alıp oynamak istiyorum. Kaç sene daha oynanır oyun sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyun kaç sene daha aktif oynanır. Ben yaklaşık 1 veya 1.5 sene önce yeni çıktığı zamanlarda oynuyordum. İnşallah Air 4 almak istiyorum royal Pass alıp oynamak istiyorum. Kaç sene daha oynanır oyun sizce?

Oyun hakkındaki içerikler pek kaldı denilemez. Sonuçta mobil oyun, çok ta bir şey eklenilemez üstüne. Zaten PUBG'nin kendisi bile ömrü biterken bu oyunun bitmesi 1 yıl veya daha az süreyi bulur. İtiraz ediyorsanız PUBG'nin YouTube da izlenme sürelerinin düşüşünü görebilirsiniz.

Türkiye gibi ülkelerde sadece bu saçma mobil sürümün yayını yapılıp ve o yayınları 10-50 bin arası kişiler izliyorsa kolay kolay bitmez ne yazık ki hocam.
Oyun hakkındaki içerikler pek kaldı denilemez. Sonuçta mobil oyun, çok ta bir şey eklenilemez üstüne. Zaten PUBG'nin kendisi bile ömrü biterken bu oyunun bitmesi 1 yıl veya daha az süreyi bulur. İtiraz ediyorsanız PUBG'nin YouTube da izlenme sürelerinin düşüşünü görebilirsiniz.
YouTube'da düşebilir fakat hala Nimo TV, Nonolive gibi sitelerde deliler gibi izleniyor maalesef hocam.

Türkiye gibi ülkelerde sadece bu saçma mobil sürümün yayını yapılıp ve o yayınları 10-50 bin arası kişiler izliyorsa kolay kolay bitmez ne yazık ki hocam.

YouTube'da düşebilir fakat hala nimo TV, nonolive gibi sitelerde deliler gibi izleniyor maalesef hocam.

Bana göre oyunun mantığı dar zaten. Bir ada var 100 kişi var, bunlarda birbirleriyle vs atıyor. Bu içerikten çok bir şey beklenmez zaten.

1 yıldan fazla oynanır ancak pek de sürmez. Eski popülerliği kalmadı, arkadaşın da dediği gibi çok fazla eklenecek bir şey yok. GB boyutlarında skinler, kısa sürede çıkarılıp kaldırılan modlar, üç beş ayda bir eklenen silah modeli/modelleri ile nereye kadar gidilebilir?

+Kullanıcı ne istiyor?
–Daha çok taktiksel çatışma, daha kararlı bir oyun motoru, güvenli ve adil oyun ortamı.
+Yeni skinler getirin.
–Ama efendim?
+Yeni skin dedim!
–Getirdik efendim.
+Hilecileri de kullanıcılar izleyip banlasın.
–Peki efendim, biz ne yapalım?
+Bilmem, iki senedir pek bir şey yapmıyoruz zaten!

Sürdürülebilirlik ne yazık ki yok. Oynayan tanıdıklarım hep bıraktılar bu yüzden.

O zaman yeni çıkacak New stateye geçmeli.

2023'ün başında PUBG Mobile oyununun kapanışını büyük ihtimalle göreceğiz. Gün gittikçe, oyun kötüye gidiyor.

Yeni bir versiyonu çıkıyor ben onu deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu kadar boş bir oyun görmedim hayatımda ilk çıktığından beri oynayan arkadaşlarımdan kimse kalmadı güncelleme, hile desen oyunla ilgilenmiyorlar bile boşuna PUBG için binlerce lira harcamana gerek yok bana kalırsa pişman olursun.

Önceden olduğunun %10'u kadar bile popüler değil şuan. Önceden gündemdeydi ve herkesin dilindeydi. Artık yavaş yavaş unutulmaya doğru gidiyor ama bir kemik kitle PC'de oynayacaktır.

Geri
Yukarı