Çözüldü PUBG "MSVCP140.dll" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

shoppiee

Yoctopat
Arkadaşlar, normalde dün girdiğim oyun bugün girmedi ve fotoğraftaki gibi hata almaya başladım. PC'de ayrıca Xbox Game Pass PC uygulaması da yüklü ve FIFA indirmek için EA App Desktop uygulamasını indirmeye çalıştım fakat o da yüklenmedi. Zaten daha sonra da PUBG'ye girmeyi denedim, şöyle bir hata ile karşılaştım. Birkaç yerde gördüğüm çözüm önerilerini denedim fakat problem giderilemedi.

12345.png

bilen yok mu arkadaşlar

Son düzenleme:
Çözüm
Dosya ilk bulunamadığında internette kafana göre indirip elle mi kopyaladın?

Buradan indirmelisin:

VENGEANCE ANGEL

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Pursaklar/ANKARA
Arkadaşlar, normalde dün girdiğim oyun bugün girmedi ve fotoğraftaki gibi hata almaya başladım. PC'de ayrıca Xbox Game Pass PC uygulaması da yüklü ve FIFA indirmek için EA App Desktop uygulamasını indirmeye çalıştım fakat o da yüklenmedi. Zaten daha sonra da PUBG'ye girmeyi denedim, şöyle bir hata ile karşılaştım. Birkaç yerde gördüğüm çözüm önerilerini denedim fakat problem giderilemedi.

Eki Görüntüle 1282261
bilen yok mu arkadaşlar
VCRedist paketi kurman lazım. Şurada olması lazım.
C: \ Program Dosyaları (x86) \ Steam \ steamapps \ common \ PUBG \ _CommonRedist \ vcredist

VENGEANCE ANGEL

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Pursaklar/ANKARA

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Makaleler
193
Yer
İstanbul

Buradan indirmelisin:

Çözüm
KS
KS
S

shoppiee

Yoctopat

Buradan indirmelisin:

Microsof Visual C++ ların hepsini silip tekrar yükledim ve sizin attığınız linkten indirip kurdum düzeldi teşekkürler.

Son düzenleme:
Yukarı