PUBG New State duyuruldu

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar o kadar iOS sorunu yüzünden isyan ettik ama adamlar sesimizi duymuş olacaklar ki böyle bir duyuru yapmış.
Özet: Size videonun tamamını yazmam uzun sürer o yüzden önemli yerlerini söylüyorum.
1) iOS cihazların tümü ve Android cihazların bazıları için ciddi optimizasyon yapılacak.(birinci öncelikleri)
2 Sses efektleri daha iyi bir duruma getirilecek.
3) Daha stabilite olacak (FPS 60 ise hep 59-60 olacak drop falan yemeyecek)
Geri kalanları videodan izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar o kadar iOS sorunu yüzünden isyan ettik ama adamlar sesimizi duymuş olacaklar ki böyle bir duyuru yapmış.
Özet: Size videonun tamamını yazmam uzun sürer o yüzden önemli yerlerini söylüyorum.
1) iOS cihazların tümü ve Android cihazların bazıları için ciddi optimizasyon yapılacak.(birinci öncelikleri)
2 sses efektleri daha iyi bir duruma getirilecek.
3) daha stabilite olacak (FPS 60 ise hep 59-60 olacak drop falan yemeyecek)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hala PUBG oynayan kaldı mı ya.

2 sses efektleri daha iyi bir duruma getirilecek.
3) daha stabilite olacak (FPS 60 ise hep 59-60 olacak drop falan yemeyecek)

Oyun açık ara şu sıkıntılı haliyle bile PUBG Mobile'den daha iyi.
Giriş seviye cihazla drop yesem bile en kötü PUBG Mobile'de aldığım FPS'ye düşüyor (30).

Ama iOS cihazlara harbiden bir düzeltme çekmeleri gerek, geri kalanları 1 ay içinde düzelir. Hangi oyun ilk çıktığında kusursuz, sorunsuz çıktı ki?

Oyun açık ara şu sıkıntılı haliyle bile PUBG Mobile'den daha iyi.
Giriş seviye cihazla drop yesem bile en kötü PUBG Mobile'de aldığım FPS'ye düşüyor (30).

Ama iOS cihazlara harbiden bir düzeltme çekmeleri gerek, geri kalanları 1 ay içinde düzelir. Hangi oyun ilk çıktığında kusursuz, sorunsuz çıktı ki?

Hocam hangi cihazla Mobile'den 30 alıyorsunuz merak ettim.

Geri
Yukarı