PUBG Obb dosyasını SD kart taşımak


justkayraa

Millipat
Katılım
4 Eylül 2020
Mesajlar
409
Çözümler
2
Beğeniler
321
Evet, oyunun sabit bir yükleme yeri var.
 

Marked One

Hectopat
Katılım
2 Eylül 2019
Mesajlar
2.268
Çözümler
13
Beğeniler
1.944
Yer
Pripyat
OBB klasörü ile birlikte Data klasörünü de kopyalayın. Eğer oyuna güncelleme gelmemişse güncelleme falan yapmadan oyuna girebilirsiniz. Haritalar yüklü olacaktır.
 

Marked One

Hectopat
Katılım
2 Eylül 2019
Mesajlar
2.268
Çözümler
13
Beğeniler
1.944
Yer
Pripyat
Yani diyorsunuz ki bir şey indireceğin zaman başka yere at ardından indirdiğin şeyi SD karta at sonra obb ile datayı geri al.
Örneğin bir nedenden dolayı oyunu silmeniz gerekti. OBB klasörünü ya da data klasörünü SD kart ya da herhangi bir depolama birimine taşıyın ve oyunu silin. Tekrar indirmeniz gerektiğinde Google Play'den istemciyi indirin. Dosyaları indirmek istemiyorsanız OBB ve data klasörünü eski yerlerine taşıyın. Bu kadar kolay. Bu işlemden sonra eğer eski dosyaların üzerine güncelleme gelmemişse normal bir şekilde oynarsınız. Güncelleme gelmişse eski dosyaların tamamını indirmem yerine sadece güncellemeyi indireceği için daha kısa sürer. Bu kadar kolay.
 
Katılım
24 Haziran 2020
Mesajlar
123
Beğeniler
54
Örneğin bir nedenden dolayı oyunu silmeniz gerekti. Obb klasörünü ya da data klasörünü SD kart ya da herhangi bir depolama birimine taşıyın ve oyunu silin. Tekrar indirmeniz gerektiğinde Google Play'den istemciyi indirin. Dosyaları indirmek istemiyorsanız obb ve data klasörünü eski yerlerine taşıyın. Bu kadar kolay. Bu işlemden sonra eğer eski dosyaların üzerine güncelleme gelmemişse normal bir şekilde oynarsınız. Güncelleme gelmişse eski dosyaların tamamını indirmem yerine sadece güncellemeyi indireceği için daha kısa sürer. Bu kadar kolay.

Peki başka çok büyük bir uygulama indirmek istediğim zaman ne yapacağım? Mesela GTA: Sa indireceğim. Onun da obb dosyası var.
 Yeni konular

Yukarı