PUBG oynarken Bellek azaldı hatası

Emre Aslan100

Hectopat
Merhaba. PUBG oynarken oyun bir anda kapanıyor ve bellek azaldı hatası alıyorum. 8 GB RAM var. Sorun ne olabilir nasıl cözebilirim? Yardımcı olabilecek var mı? Pek bilgim yok bu konularda o yuzden basit anlatın lütfen.

Steam başlatma seçeneklerinde herhangi bir seçenek yok ise aşağıdaki veriyi ekleyin.
Kod:
-maxMem=7000

Hocam yaptım. Daha da kötü oldu, Mavi ekran vermezken mavi ekran verdi. Anlamıyorum i7 islemci 960m ekran kartı var. Tüm ayarlar very low ve 25 FPS oynayıp arada oyun kendini kapıyor. Bu kadar kötü olmaması lazım degil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet normal o değerleri almanız çünkü oyunun optimizesi gerçekten çok kötü. Tavsiyem internetteki FPS arttırma rehberlerini takip edin. Steam başlatma seçenekleri ve config düzenleme işlemi baya bir yararlı olacaktır.

sanal yavru.png

Hocam yaptım. Daha da kötü oldu, Mavi ekran vermezken mavi ekran verdi. Anlamıyorum i7 islemci 960m ekran kartı var. Tüm ayarlar very low ve 25 FPS oynayıp arada oyun kendini kapıyor. Bu kadar kötü olmaması lazım degil mi?
Mavi ekranın fotoğrafı mevcut mu acaba? Bende de aynı sorun varda bi kaç gündür mavi ekran hatalarıyla boğuşuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ kartı sürücüsünü güncelle ilk olarak. Ayrıca Windows sürümün nedir?
Wireless ve ethernet de aynı sürümde, Güncelle dediğimde güncel sürümü kullanıyorsunuz diyor. Windows sürüm 8.1 10'a nasıl güncelleyebilirim bilmiyorum.

güncel sürüö.png

Mavi ekranın fotoğrafı mevcut mu acaba? Bende de aynı sorun varda bi kaç gündür mavi ekran hatalarıyla boğuşuyorum.
Maalesef

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı