Çözüldü PUBG oynarken PC donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Egemen Altay

Picopat
Daha fazla  
Az önce PUBG oynuyordum yaklaşık 30 dakika geçtikten sonra PC dondu restart atmak zorunda kaldım. Neden böyle oluyor?

Çözüm
Bir anda ekran donuyor ve hiçbir şey yapamıyorsanız sanırım PUBG kaynaklı. Bir kaç ay önce bende de oluyordu. Güç planını AMD Ryzen Balanced den AMD Ryzen High Performance ye geçirerek çözmüştüm. Eğer bu seçenekler yoksa güç planını yüksek performans yapmayı deneyin, zaten öyleyse bir fikrim yok.
Yüksek performans yaptım deneyeceğim.

Evet yine oldu.
Galiba işlemcim çok ısınıp bilgisayarı kapatıyor.

Dediğin şeyi indirdim fakat ayarlarda sadece balanced olan gözüküyor, AMD Ryzen High performance yok.
Bilgisayarı iyice temizledim, işlemciye termal macun sürdüm, sorun çözüldü.
Bir anda ekran donuyor ve hiçbir şey yapamıyorsanız sanırım PUBG kaynaklı. Bir kaç ay önce bende de oluyordu. Güç planını AMD Ryzen Balanced den AMD Ryzen High Performance ye geçirerek çözmüştüm. Eğer bu seçenekler yoksa güç planını yüksek performans yapmayı deneyin, zaten öyleyse bir fikrim yok.

Yüksek performans yaptım deneyeceğim.

Evet yine oldu.
Galiba işlemcim çok ısınıp bilgisayarı kapatıyor.

Dediğin şeyi indirdim fakat ayarlarda sadece balanced olan gözüküyor, AMD Ryzen High performance yok.
Bilgisayarı iyice temizledim, işlemciye termal macun sürdüm, sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı