Çözüldü PUBG "Oyununuz şimdi kapatılacak" uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Arkadaşlar yeni bir sistem satın aldım. Her oyunu rahatlıkla oynuyorum ama PUBG'ye girdikten kısa süre sonra "kısıtlı hesap yasaklanmış bir cihazın tespiti nedeniyle oyundan uzaklaştırıldınız. Oyununuz şimdi kapatılacak." Şeklinde bir hata alıyorum ve kapanıyor. Klavye ve mouse James Donkey marka olup klavye 619, mouse 325 model. İnternette araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Daha önce başına gelen var mı? Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
Hayır sistem sıfır. Ceza almadım. Oyuna girebiliyor ve oynayabiliyorum ama kısa sürede bu uyarıyı verip atıyor.

Şuan bir deneme yaptım. Antreman moduna girip fareyi söktüm ve oyundan atmadı ama fareyi taktıktan sonra 1 dk sürmedi oyundan attı.
Aynen sebebi mouse. Benim de Bloody marka farem var. Hile ile alakam yok. Oyunu yeni aldım. İndirdim. İlk açılışta daha nickname oluştururken bu hatayı veriyor. Bu mouseların makro sürücüleri nasıl kaldırılır bilgisi olan var mıdır?
Aynen sebebi mouse. Benim de Bloody marka farem var. Hile ile alakam yok. Oyunu yeni aldım. İndirdim. İlk açılışta daha nickname oluştururken bu hatayı veriyor. Bu mouseların makro sürücüleri nasıl kaldırılır bilgisi olan var mıdır?
Bloody Mouse yazılımını indirip en düze yani core 1'e alınca düzeldi, ban yemiyorum. Benzer problem yaşayan varsa farklı marka da olsa aynı mantıkla sorunu çözebilir, bilginize..
Sistem 2. el mi? Eğer öyleyse eski sahibi donanım banı yemiş olabilir. Genelde anakart değiştirildiğinde düzelebilir ama kesin değil.
Hile kullanmışsındır. Kullanamadığını iddia ediyorsan tam virüs taraması yaptır ve itirazda bulun adminlere.
Hayır sistem sıfır. Ceza almadım. Oyuna girebiliyor ve oynayabiliyorum ama kısa sürede bu uyarıyı verip atıyor.

Şuan bir deneme yaptım. Antreman moduna girip fareyi söktüm ve oyundan atmadı ama fareyi taktıktan sonra 1 dk sürmedi oyundan attı.

Bloody Mouse yazılımını indirip en düze yani core 1'e alınca düzeldi, ban yemiyorum. Benzer problem yaşayan varsa farklı marka da olsa aynı mantıkla sorunu çözebilir, bilginize..

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı