PUBG servis ücreti nedir?

Zafer oğuz

Decipat
Yer
Kolombiya, Bogotá
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Excalibur G900;

Nvidia RTX 3060

Intel(R) UHD Graphics

İntel İ7 11800H

Crucial 16 Gb 3200 Mhz ram

Toshiba 1TB Desktop Hard Disk

Crucial P2 500GB NVMe PCI-e M2 SSD

Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MHz

NLCC61 (Excalibur G900 Anakart) (Şu ana kadar hala ısınma problemi yaşamadım)
Meslek
Teknik Makine Ressamı
Arkadaşlar merhaba ben sadece şunu öğrenmek istiyorum ben Instagram'dan dolandırıldım. Hattın mobil ödemesiyle dolandırıldım. Bana gelen mesajlara şunun gibi "185 TL yeni servis ücreti için evet" gibi mesajlar geldi bende evet dedim bahsettiğim gibi detay vermeyeceğim. Sorum şu bunlardan birkaç tane var bir dahaki fatura döneminde bunlar benim hattımda tekrardan ücret alır mı ve şunu da belirteyim mobil ödeme kapalı. Bunlar abonelik gibi tekrarlanıp faturaya yansırmı bunu merak ediyorum. Eğer yansıyacaksa ben kapalıysa yansımaz diye tahmin ediyorum fakat içimde şüphe var ve aynısından epin içinde geçer 55 TL'lik servis ücretinden yararlanma ile alakali bir mesaj var. Oda benim mobil ödemem kapalı olsa bile tekrarlanır mı? İçimdeki şüpheyi gidermeme yardımcı olun. Teşekkürler.

Bunu bilemeyiz ama en iyi müşteri temsilcisine sorunuz. Bnede gördüm anladğım kadarıyla şunları yap bedava uc alcaksın falan dediler galiba açıksası denemeniz hataydı ama müşteri temsilcisi en iyi açıklamyı yapacaktır.

Geri
Yukarı