PUBG Ses kasmak için kulaklık tavsiyesi

Bravewolf

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PUBG Steam oynarken ayak seslerini algılayamıyorum. Düşman haliyle yanıma kadar gelip indiriyor. Sizce PUBG ses kasmak için hangi kulaklık tercih edilmelidir? Ayrıca kulaklık DB hassasiyeti min kaç olmalıdır?
Kullandığım kulaklık Rampage sn-R2. Bunu aldiğimda PUBG ayak sesi dinlemeyi falan düşünmemiştim fakat durum öyle değilmiş. Tabii ki bunu almamın sebebi uygun olması idi. Sizce hangi kulaklıklar tercih edilmelidir fiyat performans acısından?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe sınırsız fakat gidipte 1000tl kulaklık almam arkadaşlar akıl karı değil bence max 200tl veririm bir kulaklığa.

İşte yok. Olmuyor maalesef. Ben 600 lira verip Kraken TE aldım. Sizce az mı araştırıp aldım.
200 liraya aynı performansı ve konforu veren kulaklık olsa ben de alırdım inan. Ama yok.

Bir de USB kartlı kulaklık olmaz ise bir de ses kartı güncellemesi lazım. Onboard en kalitelisi bile 3.5mm kaliteli kulaklıkları besleyemiyor.
Belki plantronics Rig Lava serisinden bir kulaklık olabilir. Ama ses kasmak istiyorum dediniz sonuçta. Pek farklı bir performans alamayacaksınız sonuçta.

İşte yok. Olmuyor maalesef. Ben 600 lira verip Kraken TE aldım. Sizce az mı araştırıp aldım.
200 liraya aynı performansı ve konforu veren kulaklık olsa ben de alırdım inan. Ama yok.

Bir de USB kartlı kulaklık olmaz ise bir de ses kartı güncellemesi lazım. Onboard en kalitelisi bile 3.5mm kaliteli kulaklıkları besleyemiyor.
Belki plantronics Rig Lava serisinden bir kulaklık olabilir. Ama ses kasmak istiyorum dediniz sonuçta. Pek farklı bir performans alamayacaksınız sonuçta.
Aldiginiz bu kulaklıktan memnun musunuz ? Yani PUNG oynarken düşmanın sağda, solda veya arkada olduğunu hissetiriyor mu? Veya çatışmanın ne tarafta olduğunu tespit edebiliyormusunuz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı