PUBG Twitch Prime Paketi ile Steam'de Bakiye Kazanma

Merhabalar, bugün sizlere PUBG isimli oyundaki Twitch Prime ödülleri ile Steam'de nasıl 30 TL kazanabileceğinizi göstereceğim.

Öncelikle Twitch Prime ve PUBG'deki kilidi olan kasalardan birisi olmalı.

Bunlar:

Eki Görüntüle 1431566
Eki Görüntüle 1431565
Eki Görüntüle 1431553

Bunlardan herhangi birine sahipseniz oyun içinde mağazada "alet" kısmında bunların keyleri var. Tanesi 250 G-COIN.

Eki Görüntüle 1431558

Ve bu ayki Twitch Prime kasasından 500 G-COIN çıkıyor (Bana öyle çıktı.). Yani 2 tane alabilirsiniz.

Sonrasında keyleri aldıktan sonra Steam'de biraz bekledikten sonra satabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1431555

Tanesi 15 ile 20 TL arasında değişiyor. Yani garanti 30 TL kazanmış oluyorsunuz.

Eki Görüntüle 1431562
Eki Görüntüle 1431563

Eki Görüntüle 1431646

Buyurun bu da önceden sattıklarım.

Ben 1 tanesini açtım gitti 20 TL 🥴
Hocam yaptığım iş yüzünden bayağı bir Steam hesabım vardı, sizin sayenizde 1K'ya yakın para kazanacağım çok teşekkürler :)

İyi günler. Başka bir başlık altına atılmış mesajları incelerken bu başlığı gördüm ve çok merak ettim. Prime kasası direk PUBG'ye girince mi veriliyor yoksa Twtich'ten Prime üyeliği mi almamız gerek? Ayrıca, aldığın kutuya göre anahtar alabiliyorsun dedin. Yani, 10 kutu alsam 10 anahtar değeri kadar mı coin düşüyor?

@Infiniti1991

Prime üyeliği almanız gerek. Ardından Prime ödüllerinden pubg'yi seçip onun ödülünü almanız gerek.

Evet kutu sayısı kadar anahtar alabiliyorsunuz mesela 1 tane kutu varsa sadece 1 tane aynı anda anahtar alabiliyorsun. Sonrasında o anahtarı satıp tekrar almak isterseniz yine 1 taneye müsaade ediyor.

Yani, 10 kutu alsam 10 anahtar değeri kadar mı coin düşüyor?

Hayır sanırım verdiği G-COIN miktarı sabit. 500 verdi bana.

@Infiniti1991

Prime üyeliği almanız gerek. Ardından Prime ödüllerinden PUBG'yi seçip onun ödülünü almanız gerek.

Evet kutu sayısı kadar anahtar alabiliyorsunuz mesela 1 tane kutu varsa sadece 1 tane aynı anda anahtar alabiliyorsun. Sonrasında o anahtarı satıp tekrar almak isterseniz yine 1 taneye müsaade ediyor.

Hayır sanırım verdiği G-COIN miktarı sabit. 500 verdi bana.

Ama, 2 taneden fazla key alan var o nasıl oluyor? Arkadaşın biri 8 tane almış ondan sordum. Çünkü, keyler 250 coin, sandıktan çıkan coinler 500. 2 tane keyden fazla nasıl alınıyor acaba? Bir de, oyuna girince mi Prime kasası veriliyor? O soruma da cevap verirseniz memnun olurum. İyi günler.

Ama, 2 taneden fazla key alan var o nasıl oluyor? Arkadaşın biri 8 tane almış ondan sordum. Çünkü, keyler 250 coin, sandıktan çıkan coinler 500. 2 tane keyden fazla nasıl alınıyor acaba? Bir de, oyuna girince mi Prime kasası veriliyor? O soruma da cevap verirseniz memnun olurum. İyi günler.

Twitch Prime ödüllerinden alırsanız oyuna girdiğinizde üstteki özelleştir butonuna tıkladıktan sonra alet kısmında mor bir kasa var işte aradığımız o. 2'den fazla key alan arkadaşlara ya daha fazla G-COIN çıkmış ya da önceden aldıkları ödülleri şimdi açıp daha fazla G-COIN elde etmişler.

Geri
Yukarı