PUBG Twitch Prime Paketi ile Steam'de Bakiye Kazanma

5 kasa aldım ama oyun 1 tane anahtar almama izin verdi. Ne yapmam gerek. Artı işareti falan kapalıydı.

@alp15eren başka kasa al pazardan.
Oyunu kapatıp açınca tekrar markete geldi kasa anahtarı. İlginç bir bug.

1 hafta sonra edeceğim kar miktarı. Umarım fiyatlar düşmez. Şimdi Amazon Prime alacağım.

Amazon prime aldım ve kar 150tl oldu. 1 hafta içinde kasa fiyatları düşmezse tabii.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Reis ben talep ettim ama hesabıma gelmedi neden?

Bir yerden hesabımı kurdum ama antermanları vs yapmadım gelir mi oynadıktan sonra?

ID kısmını girmedim öldülü talep etmiştim otomatik gelir mi girsem ID.

Bana da gelmemişti ilk başta. Steam hesabını Amazon'a bağlamayı unutma.
Çok eskiden oynamıştım PUBG bilmiyorum gelir mi gelmez mi.

Bana da gelmemişti ilk başta. Steam hesabını Amazon'a bağlamayı unutma.
Çok eskiden oynamıştım PUBG bilmiyorum gelir mi gelmez mi?

Yan çara alacağım :D bu çara gelmezse.

Yan çara alacağım :D bu çara gelmezse.

1656546928199.png

Geldi :D

Merhabalar, bugün sizlere PUBG isimli oyundaki Twitch Prime ödülleri ile Steam'de nasıl 30 TL kazanabileceğinizi göstereceğim.

Öncelikle Twitch Prime ve PUBG'deki kilidi olan kasalardan birisi olmalı.

Bunlar:

Eki Görüntüle 1431566
Eki Görüntüle 1431565
Eki Görüntüle 1431553

Bunlardan herhangi birine sahipseniz oyun içinde mağazada "alet" kısmında bunların keyleri var. Tanesi 250 G-COIN.

Eki Görüntüle 1431558

Ve bu ayki Twitch Prime kasasından 500 G-COIN çıkıyor (Bana öyle çıktı.). Yani 2 tane alabilirsiniz.

Sonrasında keyleri aldıktan sonra Steam'de biraz bekledikten sonra satabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1431555

Tanesi 15 ile 20 TL arasında değişiyor. Yani garanti 30 TL kazanmış oluyorsunuz.

Eki Görüntüle 1431562
Eki Görüntüle 1431563

Eki Görüntüle 1431646

Buyurun bu da önceden sattıklarım.

Ben 1 tanesini açtım gitti 20 TL 🥴
Bir ara düşüşteydi ama sonradan iyi toparlamış. G-Coin $ üzerinden alındığı için çizgisini fazla bozmuyor fakat satacak olanların acele edip fiyat düşürmemesi gerekiyor.

100G coin 1 dolar yani bizim harcayacağımız Total'de 5 dolar değerinde 2 dolar etmeyecek anahtarları satmak için. Bana pek mantıklı gelmedi çünkü Amazon Prime'dan aldığım g coinlerle Pass alıyorum harcadığım kadarını geri kazanıp dükkandan beğendiğim envanterleride alıyorum. Ayda 2 dolar için pass biletimi iptal edemem.

100G coin 1 dolar yani bizim harcayacağımız Total'de 5 dolar değerinde 2 dolar etmeyecek anahtarları satmak için. Bana pek mantıklı gelmedi çünkü Amazon Prime'dan aldığım g coinlerle Pass alıyorum harcadığım kadarını geri kazanıp dükkandan beğendiğim envanterleride alıyorum. Ayda 2 dolar için Pass biletimi iptal edemem.

Peki onları satabiliyor muyuz PUBG'yi cıktığından beri mobilde ve PCdeki Lite ve Steam versiyonunda toplam gecirdiğim gün sayısı 10 gün etmez o kadar alakam yok Pass'teki içerikleri satabiliyor muyuz topluluk pazarında?

Yeni konular

Geri
Yukarı