Puding Keycaps'a sahip %65 klavye önerisi

Bütçe
Maks 1000

FarukV

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Ben bir klavye almaya karar verdim ancak tam isteğim klavye bulamadım. Bu Çin'de satılan bizde bilinmeyen markaların klavyeleri var onlara hakim olan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim:

1- %65 olmalı, yön tuşları olmalı.
2-puding Keycaps'a sahip olmalı.
3-kablosuz olmalı.
4-Cherry red, Gateron Red/Brown, Kailh Red/Black/Brown switchlerinden herhangi biri olabilir.

Şimdiden teşekkürler.

(Bu arada Anne Pro 2 veya MK61'e baktım 2 side tam uymuyor, başka öneriniz eğer zaten bulamazsam sırf pudinin yüzünden MK61 alacağım gibi.)

@FarukV 594.93TRY 55% OFF|Skyloong Mini taşınabilir 60% oyun mekanik klavye sıcak Swap RGB arkadan aydınlatmalı Gateron sarı 3Pin anahtarı GK61 SK61 AK61 anahtar klavye|Keyboards| - AliExpress
Öneririm, stablar ve Switchler Lubelu olarak geliyor. Ürün ayrıca hotswappable (switchleri tak çıkar yani, yedek switchte çıkıyor) Arkadaşım Gümrük vergisi olarak sadece 30 tl ödedi (bu sizede 30 tl gelecek demek değil, daha fazlada gelebilir. Alırken satıcıya ingilizce dilinde fiyat etiketi olarak düşük bir fiyat yazın derseniz gümrük görevliside eğer paketi açmazsa size de 30 tl gümrük gelebilir), kargo zaten ücretsiz. Kesinlikle Gateron marka switchlisini alın, sarı switch öneririm. Choc ve Lc switch o kadar iyi değil, gateron en iyisi.

Mk61 de güzeldir ama modlama gibi hayalleriniz varsa optik switchli almayın. Banggood'dan K61 veya K66 alıp pudding keycapste alabilirsiniz. Bütçeniz var gördüğüm kadarıyla. Banggood'dan alırken Hızlı kargo seçip, BGRATON kodunu kullanın bu sayede Gümrük ücreti ödemiyorsunuz ve ürününüz hızlı geliyor.

Geri
Yukarı