Pürüzsüz yüze sahip olma

Nesquik

Decapat
Soru çok kolay, pürüzsüz yüze nasıl sahip olurum? YouTube'da dolaşırken erkeklerin yüzleri gerçekten çok pürüzsüz ve temiz normal yüzlerinden farkla hafif esmerlik var. Neler kullanıyor bu şekilde oluyor, var mı buna benzer yüze sahip? Varsa yazmaktan çekinmesin. 😁

Önerileriniz neler? (Spor yapın tavsiyesi vermeyin evde yapılacak spor işe yarayacağını sanmıyorum.) (Ayrıca YouTube içerik üretenlerden bahsetmiyorum, normal YouTube'a çıkan kişilerden bahsediyorum.)

Not: Yüzümde sivilce lekeleri var bunları nasıl azaltırım geçmesini sağlarım önereceğiniz bir şeyler var mı?

Soru çok kolay, pürüzsüz yüze nasıl sahip olurum? YouTube'da dolaşırken erkeklerin yüzleri gerçekten çok pürüzsüz ve temiz normal yüzlerinden farkla hafif esmerlik var. Neler kullanıyor bu şekilde oluyor, var mı buna benzer yüze sahip? Varsa yazmaktan çekinmesin. 😁

Önerileriniz neler? (spor yapın tavsiyesi vermeyin evde yapılacak spor işe yarayacağını sanmıyorum.) (ayrıca YouTube içerik üretenlerden bahsetmiyorum, normal YouTube'a çıkan kişilerden bahsediyorum.)

Paran varsa yüzünde güzel oluyor.

Yapıyorum, haftada bir maske bir kere peeling yapıyorum yüzüme.

Yok olmuyor, param yetecek kadar var ama ne alacağım ne kullanacağım bilmiyorum, ergenlik dönemindeyim sanırım. 😁

Bioderma yüz temizleme jelleri oluyor onu kullanabilirsiniz. Ama tabii ki #saveralph hayvan testi yapılmamış ürünleri tercih edin.

Bioderma yüz temizleme jelleri oluyor onu kullanabilirsiniz. Ama tabii ki #saveralph hayvan testi yapılmamış ürünleri tercih edin.
Evet ona benzer yüz sabunu kullanıyorum.

Ek olarak bunu da kullanıyorum duştan sonra çıktığımda maske yapıyorum:

Evet ona benzer yüz sabunu kullanıyorum.

Ek olarak bunu da kullanıyorum duştan sonra çıktığımda maske yapıyorum:

Bunu kullanın temizleme jeli olarak çok fazla sivilcem çıkıyor derseniz onları kurutmak için kükürtlü(sülfür) sabun kullanabilirsiniz.

Bunu kullanın temizleme jeli olarak çok fazla sivilcem çıkıyor derseniz onları kurutmak için kükürtlü(sülfür) sabun kullanabilirsiniz.
Aslında sivilcelerim hafifçe azaldığını hissedebiliyorum fakat yine de çıkıyor çıksa da lekeleri kalıyor lekelerin geçmesi en az 8 ay demek kükürtlü sabunu inceledim lekeleri azaltmakta işe yarıyormuş bakıcağım.

Geri
Yukarı