Puff zararlı mıdır?

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Etrafımdaki puff içenler gittikçe arttı. Hepsine soruyorum zararlı değil diyorlar. Nikotin yokmuş içinde ve likit denilen bir şey varmış. Tek zararı çok fazla içersen akciğerinde su toplaması olabiliyormuş. Puff gerçekten zararlı değil mi?

Kullan at puffların içinde nikotin var kim söylediyse yanlış söylemiş. Puff sigara kadar olmasa da birçok hastalığa yol açabiliyor kendim sürekli kullanıyorum sigaradan daha az zararlı oldugu kesin ancak çoğu hastalığa da yol açabiliyor puff.

Kullan at puffların içinde nikotin var kim söylediyse yanlış söylemiş. Puff sigara kadar olmasa da birçok hastalığa yol açabiliyor kendim sürekli kullanıyorum sigaradan daha az zararlı oldugu kesin ancak çoğu hastalığa da yol açabiliyor puff.
Şarj edilebilen elfbar diye bir şey var arkadaşımda. Tek kullanımlık değil. Zararları nedir biliyorsan söyleyebilir misin?

Şarj edilebilen Elf Bar diye bir şey var arkadaşımda. Tek kullanımlık değil. Zararları nedir biliyorsan söyleyebilir misin?

En sık görülenler sırayla.
Patlamış mısır hastalığı.
Beyin gelişimini etkileyebilir.
Kısırlığa yol açabilir.
Çeşitli kalp hastalıklarına yol açabilir.
Çeşitli akciğer hastalıklarına yol açabilir.

Elektronik sigaralarda en çok görülen rahatsızlık patlamış mısır hastalıgı. Diğer adıyla bronşiolitis obliterans.

En sık görülenler sırayla.
Patlamış mısır hastalığı.
Beyin gelişimini etkileyebilir.
Kısırlığa yol açabilir.
Çeşitli kalp hastalıklarına yol açabilir.
Çeşitli akciğer hastalıklarına yol açabilir.

Elektronik sigaralarda en çok görülen rahatsızlık patlamış mısır hastalıgı. Diğer adıyla bronşiolitis obliterans.
Bu hastalıkların hepsi uzun süreli kullanımda mı oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı