Pulsar 200ns vs CF moto 250 nk

Redax

Decapat
Merhaba. CF moto 250nk ve pulsar 200ns arasında kaldım. Sizce ne almalıyım? Servis, parça kalitesi, yürüyen kalitesi olarak hangisi daha iyidir? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
250nk kesinlikle daha iyi. CF servis konusunda da kendini geliştirdi artık bir sürü yerde servisleri var. Parça kalitesi olarak Çinli tabusundan kurtulup Avrupa'lı sınıfına geldi son modelleri ile.

Ben olsam NS200'den yana kullanırdım tercihimi. Hindistanlı enjeksiyonlu Çinliden daha çok güven veriyor.
Çinli olması falan pek sıkıntı değil benim için. Kronik sorunları en az olanı veya olmayanı almak istiyorum. Bütçem fazla olmadığı için çıkan kronik sorunları karşılayamam sürekli sürekli servise de gidemem. Bana en az sıkıntı yaratacak motoru önerirseniz sevinirim. Gidiş ve görünüş olarak tabii ki 250 NK daha güzel.

250 NK alanların çoğu kronik sorunlarından, yetersiz servis ağından ve yedek parça beklemekten dolayı lanet olsun deyip motorunu sarı siteye koyuyor. Sarı site CF Moto çöplüğüne dönmüş hepsi birkaç bin kilometrede. 😂

IMG_20220621_215242.jpg

Ben ikisi arasında Pulsar'ı tercih ederdim.

250 NK alanların çoğu kronik sorunlarından, yetersiz servis ağından ve yedek parça beklemekten dolayı lanet olsun deyip motorunu sarı siteye koyuyor. Sarı site CF Moto çöplüğüne dönmüş hepsi birkaç bin kilometrede. 😂

Eki Görüntüle 1427208

Ben ikisi arasında Pulsar'ı tercih ederdim.
Bir de anlayamadığım olay CF Moto 250nk'nın 2. elleri sıfırından daha pahalı ama görünüş olarak gidiş olarak beni çok çekiyor bilmiyorum hala çok kararsızım. Artı olarak ilk motorum diyebiliriz daha önce de motorum oldu ama 20 30km kullanmamışımdır bile hiç bilmiyorum değil fakat çok da bilmiyorum. 250nk daha hafif bir motor diye biliyorum. Boyum da çok uzun değil 170 boyum var. Kullanım rahatlığı olarak 250nk olarak tahmin ediyorum onun hakkında da yorum yaparsanız sevinirim

Son düzenleme:
Görünüş olayına kanmayın. Bütçeniz ne tam olarak? MT-25'e yetiyorsa direkt alın derim.
2016 Model belki alabilirim. Fakat temizini bulmak çok zor. Hor kullanılmış tek teker yapılmış motorlar. O yüzden 0 pulsar 200ns veya 250nk almak daha mantıklı geliyor. Bir de dediğim gibi ilk motorum olacak diyebiliriz fazla tecrübem de yok.

Görünüş istiyorsanız RS200 bakın bir de. Önden çok tatlı duruyor hem Bumblebee havası veriyor. Kalkışları da gayet iyi. NS200 ile kasa farkı var. ABS farkı var diyorlardı ama tam bilgim yok 2016'dan sonra değişti sanırım. Ekstra olarak büyükşehirde yaşıyorsanız KTM düşünebilirsiniz.

Görünüş istiyorsanız RS200 bakın bir de. Önden çok tatlı duruyor hem Bumblebee havası veriyor. Kalkışları da gayet iyi. NS200 ile kasa farkı var. ABS farkı var diyorlardı ama tam bilgim yok 2016'dan sonra değişti sanırım. Ekstra olarak büyükşehirde yaşıyorsanız KTM düşünebilirsiniz.
ktm duke da baktım o da bütçemi biraz aşıyor maalesef 60 70k bandı bakıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı