Pulse Radeon RX 6600 alınır mı?

Belki Japon'lar ateist falan yılbaşına inanmıyorlardır yollarlar belki hemen. 😅
Hocam hiç gülesim yoktu valla :D Umarım 1 haftada gelir diyelim o zaman :D

Daha da ucuza kart bulamam sanırım, bunu iptal etmeyeceğim :D
@SIRINDOSCARF Hocam selamlar, dün gece karttan para çekilmiş ve hemen kargo çıkışı yapılmış. Çekilen tutar 7534 TL. Beklediğimden hızlı vermişler kargoya, 2-3 gün bekleyip daha kargoya verilmeyen konular görmüştüm :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam, her şey dahil 68 bin Yen'e order açtım. Sizce alınır mı? Satıcı Amazon jp idi. Son ürünü aldım.

Memnun musunuz RX 6600 Pulse'dan?

Evet hocam, PCI 3.0 ile kullanıyorum hem serin hemde güç tüketimi açısından gayet memnunum
Pcle expess 3.0 ile 4.0 arasında rx 6600 için kaç fps fark eder ki?
R5 3600 islemci pcle 4.0 destekliyor sanırım ama anakartim desteklemiyor ona göre bikac ay sonra upgrade yapabilirim

Pcle expess 3.0 ile 4.0 arasında rx 6600 için kaç fps fark eder ki?
R5 3600 islemci pcle 4.0 destekliyor sanırım ama anakartim desteklemiyor ona göre bikac ay sonra upgrade yapabilirim
6-7 fps :) Çok kafaya takılacak bir durum değil.

Hayırlı olsun. Aynı kartın 6600 XT olanını kullanıyorum tek farkı 6600'ün boyu bir tık kısa. Fanları ve soğutma bloğu ise aynı yapıya sahip. Kartın kendisi çok hafif ama fanlar oldukça güçlü ve sessiz. Güzel tercih.
Bende alıcam sanırım ancak soğutmasından şüphe ettiğim için kararsız kaldım oyun oynuyorsanız oyunlardaki sıcaklık değerlerini söyleyebilir misiniz? Ayrıca kasa modeliniz nedir ?

Bende alıcam sanırım ancak soğutmasından şüphe ettiğim için kararsız kaldım oyun oynuyorsanız oyunlardaki sıcaklık değerlerini söyleyebilir misiniz? Ayrıca kasa modeliniz nedir ?
Alacağınız fiyat nedir ? Sıfır olarak Amazon.tr üzerinde Pulse ve ASUS Dual aynı fiyatta ya da 100 TL fark var. Asus tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı