Puro sağlığa zararlı mı?

Puro içimi ağızda bekletilir ağızda aroma bıraktıktan sonra dışarı atılır zararlı olduğunu pek düşünmüyorum kaliteli alcaksanız keyif verir içişi.

Ciğere çekmeden nasıl oluyor orasını anlamadım ben. Ağızdan çekmedin diyelim, burnundan çekmiş olmuyor musun nefes alırken.
Nefes almıyor. Ağzında tutuyor sadece. Puro normal şartlarda ciğere çekilmez zaten.
Mesela ciğere çekmeden çikolatalı puro içmenin vücuda bir zararı var mı? İçen varsa tadı nasıl?
Evet zararlı. Sigaradan çok daha ağır bir tütün kullanılıyor diye biliyorum. Zamanla tat alma duyusunu köreltiyor ve diş etlerine zarar veriyor.

Nefes almıyor. Ağzında tutuyor sadece. Puro normal şartlarda ciğere çekilmez zaten.

Evet zararlı. Sigaradan çok daha ağır bir tütün kullanılıyor diye biliyorum. Zamanla tat alma duyusunu köreltiyor ve diş etlerine zarar veriyor.

Nasıl nefes almıyor benim bildiğim insanlar nefes alarak yaşamıyor mu arkadaş ya da tütün ürünleri kullanan insanlar evrimleşti mi dışarı üfledi dumanı diyelim geri nefes alırken nereye gidiyor o duman sence.

Nasıl nefes almıyor benim bildiğim insanlar nefes alarak yaşamıyor mu arkadaş ya da tütün ürünleri kullanan insanlar evrimleşti mi dışarı üfledi dumanı diyelim geri nefes alırken nereye gidiyor o duman sence.
Dumanı ciğerine çekmiyosun ağzına çekiyosun, ağızda bekletiyosun dışarı üflüyosun sigara farklı onda kirli bir şey var engel olamıyorsun puro içersen anlarsın.

Daha önce hiç sigara içmedim. Ama bir kere ruyamda puro içiyordum tadi cok güzeldi o gunden beri puroyu deneyesim var.

Tadına bak bikereden bir şey olmaz aman bağımlısı olma bikereden bir şey olmaz deyip.
Her türlü bağımlılık yapıcı maddeyi önermiyorum.

Geri
Yukarı