Puro tavsiyesi

Isaac N3wton

Centipat
Dostlar hepinize iyi günler ve sosyaller. Başlıktan gördüğünüz gibi aroması iyi bir puro tavsiyesiniz varsa paylaşırsanız sevinirim (bütçe sorun değil)

Toscanello çikolatalı aroması bana güzel keyif yaşatmıştı. Kahve aromalısını deneme şansı bulamadım fakat arkadaşlarım önerdi. Vanilla olan da ortalamaydı. Bir çikolata değil.

Toscanello çikolatalı aroması bana güzel keyif yaşatmıştı. Kahve aromalısını deneme şansı bulamadım fakat arkadaşlarım önerdi. Vanilla olan da ortalamaydı. Bir çikolata değil.

Hocam bende limonlu olanını kahvelisini böğürtlenlisini denedim ama kesmedi bana daha iyi ve güzel bir puro lazım.

Çikolatalısı güzel bir dene. Fresh fabrika çikolata kokusunu hissettiriyor.

Tamam hocam yarın deneyeceğim.

Bence içmeyin zararlı.

Kesinlikle katılıyorum ama keyifli bu meret.

@Stack hocam tavsiyeniz için teşekkürler bu çikolatalı olanı limonlu kahveli üzümlü olanına göre daha iyi ve bundan sonraki favorim ama fiyatı biraz tuzlu geldi tasconelloyu ilk aldığımda 75 TL idi ama şimdi 100 TL olmuş daha uygun bir puro tavsiyeniz varsa bilmek isterim açıkçası iyi günler.

Son düzenleme:
Tamam hocam yarın deneyeceğim.

Kesinlikle katılıyorum ama keyifli bu meret.

@Stack hocam tavsiyeniz için teşekkürler bu çikolatalı olanı limonlu kahveli üzümlü olanına göre daha iyi ve bundan sonraki favorim ama fiyatı biraz tuzlu geldi tasconelloyu ilk aldığımda 75 TL idi ama şimdi 100 TL olmuş daha uygun bir puro tavsiyeniz varsa bilmek isterim açıkçası iyi günler.
Daha ucuza sağlam bişey bulamazsın Toscanello dışında.

Yeni konular

Geri
Yukarı