Putin'i Kızdıran Toplantı! Erdoğan Ukrayna'yı Savundu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fazla Doğu Perinçek izliyorsunuz sanırım. Herkes Slav savunucusu olmuş. Üzüldüğüm şu ki, Z kuşağı denen neslimiz ne geçmişi okuyor. Ne Atatürk'ü biliyor. Ne Türklüğü biliyor.
Twitter'a göre fikirlerine yön veren Z kuşağından endişe duyuyorum.

Kuzey Kore'de başkanı eleştiren kelle ile alıyor cevabını. Türkiye de aynısı uygulansa Z kuşağı diye geçinen tayfadan eser kalmaz.
İşte biraz daha yumuşatılmış hali. Yoksa demokrasi ve basın özgürlüğü sıralamasında biraz daha inersek Kuzey Kore ile dip dibe olacağız.
Fazla Doğu Perinçek izliyorsunuz sanırım. Herkes Slav savunucusu olmuş. Üzüldüğüm şu ki, Z kuşağı denen neslimiz ne geçmişi okuyor. Ne Atatürk'ü biliyor. Ne Türklüğü biliyor.
Twitter'a göre fikirlerine yön veren Z kuşağından endişe duyuyorum.
Ben de aynı şekilde hocam.

Sizin yerin de olmasına rağmen yanlış kararlara destek çıkıyorsunuz. Reisiniz her şeye burnunu sokmasa keşke.

Ülke cumhurbaşkanına laf ediyorsun işin düştü mü kralcıdan çok kralcı oluyorsun. Sana laf anlatmak manasız. Genel başkanın kaval çalsada oraya gitsen.

Video bayağı hızlı patlamış.

İşte bu! İmparatorumuz büyük devletlere baş kaldırıyor. 82 moskova.

İşte bu! İmparatorumuz büyük devletlere baş kaldırıyor. 82 moskova.
Yeri geldiği zaman herkese racon kesmek de lazım. Atatürk mesela savaştan yeni çıkmış bir devlet olmasına rağmen Stalin'in Ardahan ve boğazları istemesi üzerine savaşa bile girmeyi düşündü. Yani korkak bir Türkiye olmamak iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı