Putin'i Kızdıran Toplantı! Erdoğan Ukrayna'yı Savundu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayranı olduğun Arabistan'da bunları yapıyorlar zaten.

Ali Babacan'ı bir getirseler var ya...

O dönem ki durum Ali Babacan'ın başarısı değildi. Amerika'da mortgage krizi vardı ve tüm Amerikalı yatırımcılar Türkiye'de yatırıp yapıp dolar getirmişti. Dolar bolluğu olduğu için ekonomi baya iyiydi.

Corona olunca devlet bize baksın diyen tipler yoluna devam etsin.
Bakmak zorunda tabii ki, o kadar vergiyi neden veriyorsun? Hiç düşünmedin değil mi? Eğer Z kuşağının bu hareketlerini ve tavırlarını beğenmediysen yallah Arabistana.

O dönem ki durum Ali Babacan'ın başarısı değildi. Amerika'da mortgage krizi vardı ve tüm Amerikalı yatırımcılar Türkiye'de yatırıp yapıp dolar getirmişti. Dolar bolluğu olduğu için ekonomi baya iyiydi.
Ama Berat Albayrak olsa o dolarları, dolar daha da düşsün diye satardı işte. Birden yok olan 128 milyar dolar gibi.

Ayrıca çok düz düşünüyorsunuz. Rusya yanında olsan bile bunu alenen direk yaparsan kukla olursun. Elimizde koz var.
Rusya Amerika'nın Karadeniz'e gemi sokmasını istemiyor. Bu da bizim elimizde. Rusya'ya diyeceksin ki "Amerika'ya geçit istemiyorsan, şu doğal gazdan bı sakal at bakalım". Öyle kuru kuruya kimseye taraf olunmaz.

Hadi getir bakayım bekliyorum. Gel de al kellemi kolaysa. Aptal Arap seni. Milleti tehdit etmekten başka bir şey yaptığın yok.

Hala Atatürk'e laf atmadan neden çomar olduğum açıklanmadı.Bu fanatik siyasi partililer galiba bir şey bulamayınca karış görüşe hakaret edip mağaralarına çekilmesini biliyor.

Ney ne? Sen iç siyaset konularını bu konuya bulaştırmayı mantıklı görüyorsan, burada ya sen sapıtmışsındır ya da parti kötülemeye gelmişsindir. Burada "Ne"lik bir şey yok. Sonra bunu haklı görüyorum diyorsan sen sapıtmışsın. Biraz ben merkezcilik var. Düzeltirsen senin yararına, çünkü bu durumda hatalarını göremezsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı