PYBS burs kartı değişti mi?

isayilmaz

Centipat
Yer
Adıyaman
Soru başlıkda, ayrıca VakıfBank'dan burs alıyorum PTT kart mı almam lazım?
Ve ne zaman yatacak burs?

Konu hakkında bilgi sahibi olanlar cevap verirlerse sevinirim.

xef

Yoctopat
Evet değişmiş kartlar en yakın PTT'ye kimliğinle giderek yeni kartını alabilecekmişsin ayrıca mağdur olmamak için kısa zamanda VakıfBank kartında para varsa çekmen gerekiyor.

Ersin17

Centipat
Merhaba ben de bugün PTT kart çıkardım da vakıfa yattığını nereden biliyorsunuz ben kartı VakıfBank ATM'sine takınca yuttu el koydu o an fark ettim okul bilgi vermemişti.

Birkaç gün içerisinde PTT kartınıza, VakıfBank hesabınızda olan para geçiş yapacaktır. Hesapların PTT'ye geçmesi ile VakıfBank'ta bir hesabınız kalmadı. Dolayısıyla kart geçersiz oldu ve ATM yuttu.

XReallyShot

Hectopat
Birkaç gün içerisinde PTT kartınıza, VakıfBank hesabınızda olan para geçiş yapacaktır. Hesapların PTT'ye geçmesi ile VakıfBank'ta bir hesabınız kalmadı. Dolayısıyla kart geçersiz oldu ve ATM yuttu.
Evet ben de o açıdan yuttuğunu düşünüyordum da umarım para geçer çünkü mağdur olmamaktan falan bahsediyor çağrı merkezindeki kişi :D

Ersin17

Centipat
Evet ben de o açıdan yuttuğunu düşünüyordum da umarım para geçer çünkü mağdur olmamaktan falan bahsediyor çağrı merkezindeki kişi :D

Bende 1 hafta önce PTT kartı aldım. O gün geçmedi. 2 gün sonra çarşıya gittiğimde baktım ve para geçmişti. Mağdur olma gibi bir durum olacağını düşünmüyorum.

Enhypenlift

Yoctopat
Benim de VakıfBank idi PTT'ye geçtiğini bilmiyorduk. Kartı yuttu ATM. PTT'ye giriyorsunuz kimliğiniz ile, yeni kart veriyorlar. Şifrenizi de yeniliyorlar, sonradan değiştirebilirsiniz. PTT görevlisi 24 saat içinde paranın aktarılacağını söyledi. O gün yatmazmis zaten 24 saat sonra en geç yatarmış.

Yeni konular

Yukarı