Python için kaynak önerisi

Biwkan

Decipat
Merhaba arkadaşlar, sorum başlıktaki gibi. İngilizce tarafında bir sorunum yok ancak ücretsiz bir kaynak arıyorum. Başlangıçtan ileri seviyeye doğru yol almayı düşünüyorum. Sizin kullanıp/inceleyip memnun kaldığınız bir kaynak var mı?

Başlangıç için:

Ve devamında:

Bu kaynağı bitirdikten sonra nasıl bir yol izlemeliyim?

Bu kaynağı bitirdikten sonra aklında az çok bir şeyler oturur. Bir link daha paylaştım, o daha da ayrıntılı.

Ben böyle yapmıştım. Python öğrendikten sonra, Python'u makine öğrenmesi için kullanmak istedim ve bu alanda gelişmeye başladım. Şu YouTube kanalı ilk zamanlarda iyi bir fikir olmuştu. Tabii makine öğrenmesinde ilerlemek için bayağı bir çaba ve bilgi gerekebiliyor.

Ama dediğim gibi, bir sonraki adımın ne olacağına, dili öğrenip kullanım alanlarını kavradıktan sonra karar vermek daha iyi. :)

1 Milyon yazılımcı projesi adı altında BTK akademide Python'da dahil birçok programlama dili eğitimleri var. Python eğitimini izledim hocası çok iyiydi tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 Milyon yazılımcı projesi adı altında BTK akademide Python'da dahil birçok programlama dili eğitimleri var. Python eğitimini izledim hocası çok iyiydi tavsiye ederim.
Ben oradaki eğitmeni beğenmemiştim ya. Bir de yabancı kaynaklar daha iyi olur diye düşünüyorum o yüzden yabancı kaynak arayışındayım.

Geri
Yukarı