Python kursu nasıldır?

377619

Hectopat
Makaleler
1
Python kolaymış, ben de onla başlamak istiyorum, Java öğrenmeye çalıştım ama biraz karışıktı. Sizce bu linkteki kurs nasıldır? 4.5 almış ama ben emin olamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Udemy kurslarına başlangıçta para vermeyi önermem. YouTube'daki başlangıç rehberlerinden biraz faydalandıktan sonra Udemy kurslarına geçin. Her zaman her detayı aldığım kurslarda açıklamıyorlar ve akılda soru işareti bırakıyor.

Yazılım bilimi kanalınının Udemy dersleri. Bende vardı. Şimdi atsam sıkıntı olur belki. Eğer fazla ileri gitmek istemiyorsanız YouTube'daki dersleri de çok iyi bu adamın. Önce onları dinlemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar kurs ücretsizdi 2 bölüm izledim artık 4 işlem, bölmeyi ayrıntılı veya ayrıntısız şekilde ve istediğimiz şeyi söyletmeyi öğrendim. Öneriler için teşekkürler.
BTK Akademi'dekini alabilirsin. Ücretsiz ayrıca.
Hocam TC istiyor TC siz giremiyor muyum?

Yazılım bilimi kanalınının Udemy dersleri. Bende vardı. Şimdi atsam sıkıntı olur belki. Eğer fazla ileri gitmek istemiyorsanız YouTube'daki dersleri de çok iyi bu adamın. Önce onları dinlemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam meslek edinmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı