Çözüldü Python "The SDK seems invalid" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Öyle biri

Centipat
Daha fazla  
Nasıl düzelir? Bilgisi olan var mı acaba?

Ekran görüntüsü 2022-08-13 151248.png

Çözüm
Konumu karalamanıza gerek yoktu, aşağıdaki pencerede görünüyor zaten. Göründüğü de iyi olmuş, sorunu onun çıkardığını düşünüyorum.

yazılım olsun gibi Türkçeye özel karakter içeren bir isim yerine başka bir şey yapın klasör adını. yazilim olsun falan olabilir, hayal gücünüze kalmış.

Kullanıcı adınız da (YİĞİTHAN) falso. Üstteki tek başına çözüm olmazsa adında Türkçe karakter olmayan bir kullanıcı açıp onda deneyin.
Konumu karalamanıza gerek yoktu, aşağıdaki pencerede görünüyor zaten. Göründüğü de iyi olmuş, sorunu onun çıkardığını düşünüyorum.

yazılım olsun gibi Türkçeye özel karakter içeren bir isim yerine başka bir şey yapın klasör adını. yazilim olsun falan olabilir, hayal gücünüze kalmış.

Kullanıcı adınız da (YİĞİTHAN) falso. Üstteki tek başına çözüm olmazsa adında Türkçe karakter olmayan bir kullanıcı açıp onda deneyin.

Çözüm

Tamam denicem cevap için teşekkürler.

Şimdi başka hata veriyor kullanıcı ile dosya adı değiştirdim. Bu nasıl düzelir biliyor musun?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-13 220534.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-13 220534.png
    32,5 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Bunun hakkında bilgim yok. PIP kurup üstüne virtualenv pakedini kurarak çözenler olmuş. PIP'i buradan kurun:

Sonra pip install virtualenv ile pakedi kurun. Yine olmazsa aynı şekilde python3.11-venv ve python3-env paketlerini kurmayı deneyebilirsiniz.

Bunun hakkında bilgim yok. Pıp kurup üstüne virtualenv pakedini kurarak çözenler olmuş. Pıp'i buradan kurun:

Sonra pip install virtualenv ile pakedi kurun. Yine olmazsa aynı şekilde python3.11-venv ve python3-env paketlerini kurmayı deneyebilirsiniz.

Teşekkürler cevabın için hemen deniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı