Q8300 işlemcili PC açıldığı anda kapanıyor

İbocancan

Hectopat
Daha fazla  
Abi bilgisayarım kötü ama size göre nasıl bilmem bilgisayarim Q8300 GT730 4 GB RAM Foxconn G31mxk.
Lütfen yardım edin bazen açılıyor ve 1 dakika geçmeden kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi bilgisayarım kötü ama size göre nasıl bilmem bilgisayarim Q8300 GT730 4 GB RAM Foxconn G31mxk.
Lütfen yardım edin bazen açılıyor ve 1 dakika geçmeden kapanıyor.

Sorununu biraz daha anlatman gerekiyor. 1 dakika geçmeden kapanıyor derken neyi kastettin? Bazen açılıyor derken, güç tuşuna tıkladığın halde açılmıyor mu? Anlat. Dediklerinden ise ısınma sorunu olduğunu çıkardım.

Abiler termal macundan anlamam amabilirim böyle PC'yi 1saat gibi bir süre kullandım sonra termal macuna baktım sıvı bir termal macun vardı galiba ama neredeyse su gibiydi.
Sorununu biraz daha anlatman gerekiyor. 1 dakika geçmeden kapanıyor derken neyi kastettin? Bazen açılıyor derken, güç tuşuna tıkladığın halde açılmıyor mu? Anlat. Dediklerinden ise ısınma sorunu olduğunu çıkardım.

Açılıyor sonra biraz 2-3 dk geçiyor kapanıyor.

Abiler termal macundan anlamam amabilirim böyle PC'yi 1saat gibi bir süre kullandım sonra termal macuna baktım sıvı bir termal macun vardı galiba ama neredeyse su gibiydi.

Açılıyor sonra biraz 2-3 dk geçiyor kapanıyor.

O termal macunu sil. O termal macun yüzünden bilgisayarın çok ısınıyor yerine yeni termal macun al. Ama şeyi anlamadım, nasıl 1 saat kullandın?

Geri
Yukarı