Q9400 RX 570 darboğaz olur mu?

Tommy Vercetti

Hectopat
Daha fazla  
Q9400'e GTX 1050 Ti veya RX 570 taksam darboğaz olur mu?
Not: GTX 1050 alacaktım ama Letgo vs 1 tane bile bulamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı kombinasyon ile oyun testi var. Drop giriyor oyunlarda yani olur.

Olur ama yine de almanı tavsiye ederim. AMD'nin programı üzerinden kartın gücünü kısıp 1050 ti gücünde kullanırsın. Çoğu hikayeli oyunda işlemci kullanımı düşük oluyor onlarda tam gücünde kullanırsın.

Olacaktır. Eğer yakın zamanda yeni bir sisteme geçmeyi düşünmüyorsanız ikinci el GTX 750 TI'lara bakabilirsiniz.

Olacaktır. Eğer yakın zamanda yeni bir sisteme geçmeyi düşünmüyorsanız ikinci el GTX 750 Ti'lara bakabilirsiniz.

GTX 750 Ti'lerle RX 570'ler çok yakın fiyattalar o yüzden RX 570 almayı düşünüyordum.
Olur ama yine de almanı tavsiye ederim. AMD'nin programı üzerinden kartın gücünü kısıp 1050 ti gücünde kullanırsın. Çoğu hikayeli oyunda işlemci kullanımı düşük oluyor onlarda tam gücünde kullanırsın.
Sizin dediğiniz gibi yaparsam genede oyunlarda sıkıntı çıkartır mı?

Daha demin aklıma bir şey takıldı sizin dediğiniz gibi yapmaktansa direk 1050 ti alsam darboğaz olur mu?
Rx 570 için konuştuğum satıcılar sorun çıkartıyor o yüzden.

Daha demin aklıma bir şey takıldı sizin dediğiniz gibi yapmaktansa direk 1050 ti alsam darboğaz olur mu?
Rx 570 için konuştuğum satıcılar sorun çıkartıyor o yüzden.
Ben o 570'i ileride sistemi değiştirirseniz ekran kartınıza ekstra masraf yapmazsınız diye demiştim çünkü uzun yıllar götürür. 1050 ti de takabilirsiniz baktığım çoğu oyunda darboğaz yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı