Q9400 ve HD 6750 ile hangi oyunlar oynanabilir?

RukkaraeN

Decapat
Daha fazla  
İşlemci Quad Core Q9400 2.66 GHz 4 çekirdek
RAM 2+2 4 GB 1333 MHz
Ekran kartı AMD Radeon HD 6750 1GB 128 bit GDDR5
HDD 500 GB 7200 RPM - 250 GB 7200 RPM
Bu sistem le hangi oyunları oynarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Q9400 ve HD5750 ile Rocket League, Valorant, CraftRise, GTA 5, Alien: Isolation, Meteo serisi, Wolfenstein serisini oynamıştım.

İşlemci ve RAM aynı olmayabilir fakat aşağı yukarı oynayabileceğin oyunlar bunlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tamam izlerim simdi teşekkür ederim
Ben Q9400 ve HD5750 ile Rocket League, Valorant, CraftRise, GTA 5, Alien: Isolation, meteo serisi, Wolfenstein serisini oynamıştım.

Şu anda bilgisarımda Rocket League, Valorant, craft Rise, GTA 5 bulunuyor fakat GTA 5 de araba sürerken takılma oluyor o yüzden pek girmiyorum.
Bendedee HD 5450 1 GB CS de 30 FPS alıyorum tüplü TV modunda.

CS:GO'da 150 200 FPS alıyordum orta ayarlarda bir gün sonra bir daha denedım 30 40 FPS almaya başladım düzeltemedim.

Şu anda bilgisarımda Rocket League, Valorant, craft Rise, GTA 5 bulunuyor fakat GTA 5 de araba sürerken takılma oluyor o yüzden pek girmiyorum.

Evet Q9400 yetişemiyordu GTA 5'in kaplamalarına, bende de yüklenemeyen kaplama sorunu vardı hızlı gittiğimde.

Evet kaplama sorunu var şu an çözmeye çalışıyorum bir de konu dışı olacak ama bende neredeyse bütün oyunlar takiliyor

HDD kaynaklı olabilir o durum. Ek olarak GTA 5'teki kaplama sorununu "işlemci değiştirmekle de değil" yeni sisteme geçerek çözebilirsiniz. Ben Q9550 ile çok olmasa da kaplama sorununa denk gelmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı