Q9500 sistem nasıldır?

Penetrator God

Decipat
Makaleler
3
Yer
Midland
Neden CS:GO tarzı oyunlari rahat oynatacak bir sistem.

CS:GO tarzı diye bir oyun türü yok çünkü. Sadece CS:GO oynarsanız onu bilemem tabii. Gördüğüm kadarıyla onda bile anım şanım bir performans veremiyor.

Sarraf.72

Femtopat
İşlemcin biraz eskidir ancak EBA vs işlerinde işe yarar. Oyunlarda kalite zevki vereceğini düşünmüyorum. Kasa olarak ise hurdacılardan veya bit pazarlarından 10-15 liraya işe yarar bir şey elde edebilirsin. Kasaya fazla para vermen mantıksal olarak o özellikteki bir bilgisayara hiç ama hiç değmez.

KS
Berat Eren

Berat Eren

Picopat
CS:GO tarzı diye bir oyun türü yok çünkü. Sadece CS:GO oynarsanız onu bilemem tabii. Gördüğüm kadarıyla onda bile anım şanım bir performans veremiyor.

Yüksek ayarlarda 90 FPS verebilecek bir sistem.
Fiyat buysa idare eder sizi.

Bencede uygun fiyatli idare edecek bir sistem.
Anlayamadım
İşlemcin biraz eskidir ancak EBA vs işlerinde işe yarar. Oyunlarda kalite zevki vereceğini düşünmüyorum. Kasa olarak ise hurdacılardan veya Bit pazarlarından 10-15 liraya işe yarar bir şey elde edebilirsin. Kasaya fazla para vermen mantıksal olarak o özellikteki bir bilgisayara hiç ama hiç değmez.

En ucuz kasalar 150 TL'den başlıyor onlardan birinden alırım herhalde.

Yusuf6376

Picopat
Ekran kartı: 350.
Anakart+ işlemci: 250.
RAM: 200.
HDD: 100.
PSU: 150.
Ekran kartını çok ucuza alıyorsunuz. Konuyu tamamıyla okumadım ama tanıdığınız birinden almıyorsanız dikkat edin. Arkadaşların dediği bir bir şey yok. Bu sistem CS GO'yu 100fps oynatır. Sonuçta burada 2012 yılında çıkmış bir oyundan bahsediyoruz. 2020'de değil.

Penetrator God

Decipat
Makaleler
3
Yer
Midland
Ancak işte ilginiz CS:GO ve türevi olan işlemci odaklı düşük sistemli oyunların dışına çıktığında sıkıntı yaşayacağınızı bilmeniz gerekiyor. 660 Ti almanız bu arada daha mantıklı 750 Ti kıyasla çok daha iyidir ama çok ısınan bir kart diye biliyorum.

Sarraf.72

Femtopat
Yüksek ayarlarda 90 FPS verebilecek bir sistem.

Bencede uygun fiyatli idare edecek bir sistem.
Anlayamadım

En ucuz kasalar 150 TL'den başlıyor onlardan birinden alırım herhalde.
Ben bir hurdacıdan LG kasası bulmuştum 10 liraya. Gayet iş görüyor ufak bir temizliğin ardından.

KopuQlavye

Decapat
Yer
Yanlışlıkla Doğduğum Ev
Ekran kartını çok ucuza alıyorsunuz. Konuyu tamamıyla okumadım ama tanıdığınız birinden almıyorsanız dikkat edin. Arkadaşların dediği bir bir şey yok. Bu sistem CS GO'yu 100fps oynatır. Sonuçta burada 2012 yılında çıkmış bir oyundan bahsediyoruz. 2020'de değil.

Oyun 2012'de çıktığı haliyle kalıyor zaten. Update mi? O ne? Aynen kardeşim...

KS
Berat Eren

Berat Eren

Picopat
Ancak işte ilginiz CS:GO ve türevi olan işlemci odaklı düşük sistemli oyunların dışına çıktığında sıkıntı yaşayacağınızı bilmeniz gerekiyor. 660 Ti almanız bu arada daha mantıklı 750 Ti kıyasla çok daha iyidir ama çok ısınan bir kart diye biliyorum.

OEM RX 460 iyi bir seçenek gibi duruyor fiyatı uygun olursa onu alabilirim.
Ben bir hurdacıdan LG kasası bulmuştum 10 liraya. Gayet iş görüyor ufak bir temizliğin ardından.

Bilgisayarcilara sorayım orada belki bulabilirim.
İşlemcin biraz eskidir ancak EBA vs işlerinde işe yarar. Oyunlarda kalite zevki vereceğini düşünmüyorum. Kasa olarak ise hurdacılardan veya Bit pazarlarından 10-15 liraya işe yarar bir şey elde edebilirsin. Kasaya fazla para vermen mantıksal olarak o özellikteki bir bilgisayara hiç ama hiç değmez.

İşlemciye OC yapılıyor diye biliyorum stock soğutucuyu değiştirirsem yapmayı planlıyorum.

Yukarı