Q9500 sistem nasıldır?

İşlemcin biraz eskidir ancak EBA vs işlerinde işe yarar. Oyunlarda kalite zevki vereceğini düşünmüyorum. Kasa olarak ise hurdacılardan veya bit pazarlarından 10-15 liraya işe yarar bir şey elde edebilirsin. Kasaya fazla para vermen mantıksal olarak o özellikteki bir bilgisayara hiç ama hiç değmez.

CS:GO tarzı diye bir oyun türü yok çünkü. Sadece CS:GO oynarsanız onu bilemem tabii. Gördüğüm kadarıyla onda bile anım şanım bir performans veremiyor.

Yüksek ayarlarda 90 FPS verebilecek bir sistem.
Fiyat buysa idare eder sizi.

Bencede uygun fiyatli idare edecek bir sistem.
Anlayamadım
İşlemcin biraz eskidir ancak EBA vs işlerinde işe yarar. Oyunlarda kalite zevki vereceğini düşünmüyorum. Kasa olarak ise hurdacılardan veya Bit pazarlarından 10-15 liraya işe yarar bir şey elde edebilirsin. Kasaya fazla para vermen mantıksal olarak o özellikteki bir bilgisayara hiç ama hiç değmez.

En ucuz kasalar 150 TL'den başlıyor onlardan birinden alırım herhalde.

Ekran kartı: 350.
Anakart+ işlemci: 250.
RAM: 200.
HDD: 100.
PSU: 150.
Ekran kartını çok ucuza alıyorsunuz. Konuyu tamamıyla okumadım ama tanıdığınız birinden almıyorsanız dikkat edin. Arkadaşların dediği bir bir şey yok. Bu sistem CS GO'yu 100fps oynatır. Sonuçta burada 2012 yılında çıkmış bir oyundan bahsediyoruz. 2020'de değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ancak işte ilginiz CS:GO ve türevi olan işlemci odaklı düşük sistemli oyunların dışına çıktığında sıkıntı yaşayacağınızı bilmeniz gerekiyor. 660 Ti almanız bu arada daha mantıklı 750 Ti kıyasla çok daha iyidir ama çok ısınan bir kart diye biliyorum.

Ekran kartını çok ucuza alıyorsunuz. Konuyu tamamıyla okumadım ama tanıdığınız birinden almıyorsanız dikkat edin. Arkadaşların dediği bir bir şey yok. Bu sistem CS GO'yu 100fps oynatır. Sonuçta burada 2012 yılında çıkmış bir oyundan bahsediyoruz. 2020'de değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun 2012'de çıktığı haliyle kalıyor zaten. Update mi? O ne? Aynen kardeşim...

Ancak işte ilginiz CS:GO ve türevi olan işlemci odaklı düşük sistemli oyunların dışına çıktığında sıkıntı yaşayacağınızı bilmeniz gerekiyor. 660 Ti almanız bu arada daha mantıklı 750 Ti kıyasla çok daha iyidir ama çok ısınan bir kart diye biliyorum.

OEM RX 460 iyi bir seçenek gibi duruyor fiyatı uygun olursa onu alabilirim.
Ben bir hurdacıdan LG kasası bulmuştum 10 liraya. Gayet iş görüyor ufak bir temizliğin ardından.

Bilgisayarcilara sorayım orada belki bulabilirim.
İşlemcin biraz eskidir ancak EBA vs işlerinde işe yarar. Oyunlarda kalite zevki vereceğini düşünmüyorum. Kasa olarak ise hurdacılardan veya Bit pazarlarından 10-15 liraya işe yarar bir şey elde edebilirsin. Kasaya fazla para vermen mantıksal olarak o özellikteki bir bilgisayara hiç ama hiç değmez.

İşlemciye OC yapılıyor diye biliyorum stock soğutucuyu değiştirirsem yapmayı planlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı