Çözüldü QBit Torrent indirmenin %99.9'da kalması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Arkadaşlar. Qbit üzerinden eski bir oyunu indiriyordum, oyunun inmesi bir türlü bitmiyor. İndirme hızı da gayet yerinde. İndirme bitmiyor. Nasıl çözebilirim? Dosya boyutunu aştı ve indirmeye devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar. Qbit üzerinden eski bir oyunu indiriyordum, oyunun inmesi bir türlü bitmiyor. İndirme hızı da gayet yerinde. İndirme bitmiyor. Nasıl çözebilirim? Dosya boyutunu aştı ve indirmeye devam ediyor.

Virüs olabilir. Dikkat edin. Dosya boyutunu geçmesi normal değil.
Reddit'te çözümü buldum. Dosyalar gelmiş, oyun çalışıyor. qBitTorrent'i kapattım oldu.

Hayırlı olsun. İyi eğlenceler. Benim teorim yanlış o zaman. Paniklettiysem kusura bakmayın.

Dostum sıkıntı yok indirme bitince diğer kullanıcılara upload ediyor rahatça dosyalarını kullan.

Virüs olabilir. Dikkat edin. Dosya boyutunu geçmesi normal değil.

Hayırlı olsun. İyi eğlenceler. Benim teorim yanlış o zaman. Paniklettiysem kusura bakmayın.
Teşekkür ederim. İyi geceler.
Dostum sıkıntı yok indirme bitince diğer kullanıcılara upload ediyor rahatça dosyalarını kullan.
Nasıl oluyor hocam. Anlatır mısınız? Çünkü upload daha 7 GB'taydı. Oyunun hepsini upload etmiyor değil mi? Sıkıntıya girmeyelim :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı