QCK mouse pad 2014 üretimi nasıldır?

HamzaBzkrt10

Decapat
Yeni QCK mouse pad aldım. Sahte olduğundan şüphelenip SteelSeries'in sitesine baktım (kutusu falan vardı ama biraz farklıydı) sonra öğrendim ki şu anda SteelSeries yazısında Steel yazısı koyuymuş, bendekinde series yazısı koyu. Yazının devamında bu şekilde olanların 2014 öncesi üretimi olduğu söylenmiş sizce iade etmem gerek mi? Yüzey olarak 4mm versiyonu eski mass modeli herhalde ve Logitech'in G300s yanında bedava verdiğinden çok daha az kaygan ve pürüzlü bu kontrol olduğu için midir yoksa 2014 öncesi üretimden dolayı mı bu kayganlık azlığı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadara aldınız? Control olduğu için kayganlık azlığı ondan olabilir.

Hocam kendi sitesinde "maksimum kontrol için özel mikro kumaş" yazıyor. Büyük ihtimalle kontrol.
Eğer iade edecekseniz speed olarak bunu öneririm;

Hocam kendi sitesinde "maksimum kontrol için özel mikro kumaş" yazıyor. Büyük ihtimalle kontrol.
Eğer iade edecekseniz speed olarak bunu öneririm;
Çok sağolun iki sorum olacak öyleyse birincisi ben CSGO ve Valorant oynuyorum genel olarak speed mi mantıklı control mü? Çünkü buna da alışırmışım gibi geliyor. Bir de 2014 üretimi olması kafama takıldı yeni modellerle çok fark var mıdır?

CS:GO gibi oyunlar oynuyorsanız speed almanız daha iyi olacaktır. Çünkü ani hareketler yapmanız gerekebiliyor. 2014 ile 2020 serisinin arasındaki farkı hakkında pek bir bilgim yok fakat malzeme kalitesi farkı olacağını düşünüyorum.

CS:GO gibi oyunlar oynuyorsanız speed almanız daha iyi olacaktır. Çünkü ani hareketler yapmanız gerekebiliyor. 2014 ile 2020 serisinin arasındaki farkı hakkında pek bir bilgim yok fakat malzeme kalitesi farkı olacağını düşünüyorum.
Sağolun şu an denedim CS:GO'da 180 dönerken başta daha zor geldi ama 2dkda alıştım ani hareketlerde zaten sıkıntım çok yoktu bu da zaten tam control değil herhalde çünkü 6mm olan mass modeli de mevcut.

Memnunsanız kullanın o zaman hocam. Ürünün linkini atabilme şansınız var mı? Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı